традиції

Традиція Октоберфесту — відкриття гігантських пивних наметів. За традицією, в день відкриття, рівно о 12 годині, мер міста відкорковує бочку з пивом. Це символічне дію дає старт «пивному марафону». Потім центральними вулицями міста починає рух святкова процесія. На чолі її — «Munchner Kindi» — символ міста — молоденька дівчина з великим дзвоником у руці верхи на прикрашеному коні. Вона одягнена у чернечу одяг жовто-чорного кольору.

Главная тема

Главная тема

історія

Так, в 1811 році до скачок додався свято фермерів з показом красивих коней і биків. У 1818 були встановлені каруселі та гойдалки. Тоді ж поставили перші пивні ларьки. У 1881 році відкрилася перша і найбільша в світі жаровня курчат.

Все почалося з одруження Баварського спадкоємця престолу, кронпринца Людвіга I і принцеси Терези Саксонської. 12 жовтня 1810 року, в день, коли відбулася їх весілля, на святкові гуляння були запрошені всі жителі міста.

З кожним роком традиції минулих років зберігалися, а до них додавалися нові. Так, в 1811 році до скачок додався свято фермерів з показом красивих коней і биків. У 1818 були встановлені каруселі та гойдалки. Тоді ж поставили перші пивні ларьки. У 1881 році відкрилася перша і найбільша в світі жаровня курчат.

З 1810 року традиція щорічного проведення фестивалю переривалася тільки під час світових воєн. Після Другої світової війни фестиваль пива відкрився в 1950 році, за розпорядженням тодішнього мера Мюнхена Томаса Віммера. З тих пір він проходить щорічно. У 2003 році Мюнхен відзначив «свято жовтня» у 170 разів.

Главная тема

Главная тема

Главная тема