Засоби фізичної реабілітації

r

Фізи́чна реабіліта́ція, фізична терапія (англ. Physical therapy) — це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ і природних факторів у комплексному процесі відновлення здоров'я, фізичного стану та працездатності хворих.

a
ЛФК

ЛФК

r

Лікувальна фізична культура (ЛФК) — метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ і природних факторів природи до хворої людини з лікувально-профілактичними цілями. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму — руху.

Гідрокінезотерапія

Гідрокінезотерапія

r

Гідрокінезотерапія - це комплексний індивідуальний набір вправ.

Фізіотерапія

Фізіотерапія

r

Фізіотерапія (від грец. physis — природа + «therapeia» — лікування) — складова фізичної реабілітації, область медицини, що вивчає фізіологічну дію природних (вода, повітря, сонячне тепло і світло) і штучних (електричний струм, магнітне поле та інші) фізичних факторів, а також розробляє методи їхнього лікувального профілактичного застосування.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж

r

Лікувальний масаж - терапевтичний метод, відомий з давніх часів. Незважаючи на те, що сучасна медицина та фармакологія мають найширші можливості для лікування практично будь-яких захворювань, все ж таки залишається ймовірність розвитку побічних ефектів.

a
Механотерапія

Механотерапія

r

Механотерапія — (від грец. mechano — механізм + «therapeia» — лікування) — комплекс лікувальних, профілактичних та відновлювальних вправ за допомогою спеціальних засобів (апарати, тренажери) на покращення рухливості суглобів, окремих м'язів та їхніх груп задля збільшення функціональної адаптації хворого.

Трудотерапія

Трудотерапія

r

Трудотерапія психічно хворих - область медичної практики, прикордонна між психіатрією, клінічною психологією і психологією праці, центральним завданням якої є адаптація психічно хворого до соціуму за допомогою його включення в активну трудову діяльність, моделируемую в стаціонарі або на виробництві.