Kategorier: Alle - птахи - вплив - поле - тварини

af Flowers girl 6 år siden

730

Вплив магнітного поля на живі організми

Магнітне поле Землі відіграє значну роль у життя багатьох живих організмів, включаючи комах, птахів і тварин. Комахи, такі як молюски і черв'яки, використовують магнітні поля для орієнтації в просторі.

Вплив магнітного поля на живі організми

Вплив магнітного поля на живі організми

висновок

Отже, питання вивчення геомагнітного поля Землі в середовищі нашого існування, є на даний момент одним з приоритетніх напрямів для оздоровлення, як людей, так і тварин. магнітне поле прийшло на службу до людини. Але виникає запитання: "Не стане магнітне моле небезпечним для людини?"

Дія магнітного поля на мишей

Миші при тривалому перебуванні в “немагнітному середовищі” швидше гинуть, не приносять потомства. Напрям земного магнітного поля в історії Землі неодноразово змінювався на протилежний, його напруженість теж не була постійною.

Дія магнітних полів на комах

До магнітних полів чутливі комахи. В земному полі орієнтуються молюски, черв’яки,і навіть водорості. На початку чи наприкінці польоту жуки, бджоли та інші комахи віддають перевагу напрямку північ-південь чи захід-схід.

джерела інформації

використана інформація з онлайн енциклопедіїї «Вікіпедія».

Дія магнітних полів на птахів і тварин.

Магніточутливими виявилися і птахи,і тварини.Помічено, що магнітні сили мають одну несподівану особливість- вони гальмують умовні й безумовні рефлекси.

Магнітні бурі.

Деякі відхилення спостерігаються в періоди сонячної активності, коли під впливом потужного корпускулярного потоку магнітне поле землі відчуває короткочасні різкі зміни своїх основних характеристик.

Магнітне поле

Магнітне поле - складова частина, "електромагнітного поля", що є окремим видом матерії. Особливість магнітного поля проявляється в його механічному діянні лише на рухомі електричні заряди або на тіла, які мають магнітний момент, незалежно від того, рухаються вони чи ні. Джерелами магнітного поля є рухомі електричні заряди, наприклад, струм у провідниках.