por Еліна Гвінсадзе hace 1 año
150
Ver más
por Марина Мудра
por Наталія Іванченко
por Оксана Анникова
por КЗ Черноземненська ЗОШ
Переваги Piktochart: велика кількість готових шаблонів для створення презентацій; є спливаючі підказки, які допомагають швидше освоїти роботу сервісу; готову презентацію можна завантажити в форматах JPEG і PNG. Недоліки Piktochart: відсутня мобільна версія; інтерфейс програми англомовний без можливості перемикання на російську або українську; немає можливості працювати над презентацією в режимі офлайн. Тільки онлайн в браузері. висока якість зображень і формат PDF доступні тільки в платній версії.
Переваги Canva: user friendly інтерфейс з привабливим дизайном і зручним розміщенням функцій; велика кількість можливостей для створення унікального дизайну; є функціонал для обробки фотографій за допомогою великої кількості фільтрів; користувач може редагувати контент так, як тільки захоче. Є можливість для зміни фону, картинок, фотографій, шрифтів і багато чого іншого; функція блокування елементу для захисту від випадкового редагування або видалення. Недоліки Canva: у повному обсязі елементи: шаблони, графічні іконки, фотографії, шрифти доступні у безкоштовній версії; безкоштовна версія підтримує спільну роботу в командах тільки до десяти осіб; на освоєння софту буде потрібно якийсь час через великий функціонал.
Переваги Google Slides: зручний і зрозумілий інтерфейс, в якому легко розібратися, навіть якщо ви раніше не використали софт; працює на всіх платформах: Windows, macOS, Android, iOS тощо; є чат в якому учасники можуть обговорювати деталі проєкту; підтримує роботу в режимі офлайн, без доступу до інтернету; зміни в презентації автоматично зберігаються, а в історії змін можна подивитися, хто їх вніс і коли; можна перетворювати файли в формат Power Point (PPTX) і навпаки; демонструвати презентацію можна на будь-яких екранах без використання проводів. Google Slides підтримують Chromecast, Hangouts, AirPlay. Недоліки Google Slides: мало шаблонів, ефектів, шрифтів для оформлення презентацій та персоналізації.
Що можна робити: 1. Організовувати спільні чати для переписки і обміну матеріалами - як загальні, так і приватні; 2. Проводити онлайн-конференції з відео високої якості і запрошувати до 100 учасників (у безкоштовній версії, платна дозволяє збільшувати кількість учасників і спікерів); 3. Записувати як свої звернення, так і спільні розмови; під час конференцій та семінарів можна демонструвати матеріали на робочому столі свого ПК, смартфона чи планшета; 4. Можна проводити необмежену кількість конференцій, та в безкоштовній версії кожна з них може тривати не довше 40 хвилин; 5. Конференції можна планувати і заздалегідь запрошувати учасників.
Приклад такого проєкту: