Luokat: Kaikki - самореалізація - саморозвиток - особистість

jonka Валерія Ігорівна Мажаєва 3 vuotta sitten

141

Особистісний розвиток

Процес саморозвитку особистості включає усвідомлене і кероване удосконалення фізичних, розумових і моральних потенціалів людини. Особистість формується внаслідок засвоєння суспільних форм свідомості та поведінки через взаємодію з оточенням.

Особистісний розвиток

Особистісний розвиток

Самоспонукання

це метод активізації своїх мотивів, прагнень, мобілізації сил, волі.

Саморозвиток особистості

це усвідомлений і керований особистістю процес, в результаті якого відбувається удосконалення фізичних, розумових і моральних потенцій людини, розгортання її індивідуальності. Процес саморозвитку не має меж, як немає меж досконалості людини

Розвиток особистості

це процес, в ході якого змінюються системні якості особистості людини, як результат його соціалізації та взаємодії з навколишнім соціальним середовищем.

Життєвий шлях

Це перебіг людського життя в часі, послідовні зміни способу життя у зв'язку з розвитком самої людини, зі змінами реальних умов її життєдіяльності.

Психологічний тренінг

форма активного навчання навичкам поведінки. На тренінгу учаснику пропонується виконати ті або інші вправи, орієнтовані на розвиток або демонстрацію психологічних якостей або навичок. Для відпрацювання одержаних навичок застосовуються рольові ігри, комп'ютерні програми й інші методи.

Тренінг особистісного зростання

це заняття, які спрямовані на збільшення потенціалу людини, на розкриття і вдосконалення тих якостей, які допомагають нам досягти успіху в різних сферах життя.

Програмування професійного і особистісного зростання

Перехід від потреби до реальної діяльності з самовдосконалення передбачає формулювання мети і завдань, визначення шляхів, засобів і методів цієї діяльності. Вона може здійснюватися в різних формах, і вибір форми залежить від рівня зрілості особистості. Розробкою програм закінчується підготовчий етап організації саморозвитку і наступний механізм дозволить реалізувати намічене.

Самопізнання

це своєрідний механізм пізнавальної діяльності людини, в основі якого лежить процес рефлексії.

Особистісне зростання

це збільшення потенціалу особистості через внутрішню динаміку ядра особистості та її взаємодії з оточенням.

Особистість

Структура особистості багатогранна. Найхарактернішими її компонентами є: скерованість можливості характер самоуправління («Я»)
Визначення: соціальний індивід, що який формується в результаті засвоєння людиною суспільних форм свідомості і поведінки. Тобто особистість формується під впливом життя в суспільстві, спілкування, взаємодії.

Самореалізація це

це здатність людини пізнати себе і здійснити своє покликання,реалізація свеого внутрішнього потенціалу і виконання індивідуальної місії.