Іструменти комунікацій

Візуальні

Twitch

Twitch

r

TwitchTV є онлайн мовником відео ігор та чат-спільнота що дозволяє гравцям дивитися ігрові-баталії інших наживо та у записах. з допомогою онлайн відео платформи (ОВП) TwitchTV . Штаб-квартира компанії знаходиться у Сан Франциско та була створена Джастіном Каном та Еммеретом Шіаром, двоє з засновників порталу онлайн мовлення Justin.tv. За словами ГВД TwitchTV Еммерета Шіара, кожного місяця сайт відвідують приблизно 16 мільйонів глядачів, кожен з яких в середньому переглядає годину відео на день .

YouTube

YouTube

r

YouTube — популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. 2013 року він поступався за популярністю лише соціальній мережі Facebook і пошуковику Google.com . Заснований 14 лютого 2005 року.

PowerPoint

PowerPoint

r

Це застосунок для створення та відтворення презентацій, що є частиною Microsoft Office, і доступний в редакціях для операційних систем Microsoft Windows і Mac OS.

Колективні

Інтерактивні

Письмові

Вконтакте

Вконтакте

r

Сайт спочатку позиціонував себе як соціальна мережа студентів і випускників елітних російських вищих навчальних закладів, пізніше — як універсальний засіб зв'язку для всіх соціальних груп і віків. У січні 2009 року «ВКонтакті» вперше обігнав за відвідуваністю на пострадянському просторі свого головного конкурента — «Однокласники». Зараз «ВКонтакті» є беззаперечним лідером в Україні та Росії серед соціальних мереж за відвідуваністю, на сайті зареєстрована переважна більшість української молоді, яка використовує цей сайт як універсальний засіб для спілкування і обміну даними.

Однокласники

Однокласники

r

Соціальна мережа та один з найбільш відвідуваних сайтів російськомовного сектору Інтернету. Також вже кілька років існує україномовний інтерфейс цього сайту, який знаходиться за адресою Odnoklassniki.ua. Odnoklassniki.ru може вважатися російськомовним аналогом англомовного сервісу Classmates.com, але не є калькою з аналогічних закордонних ресурсів: «Він був зібраний „як пазл“, об'єднавши в собі найкращі якості західних соціальних мереж і яскраві ідеї своїх творців»[1]. В перші роки свого існування була найпопулярнішою соціальною мережею в Росії, але згодом ВКонтакті випередила її за кількістю користувачів, так само як у свій час Facebook перегнав за популярністю Myspace.

Facebook

Facebook

r

Найпопулярніша соціальна мережа у світі, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. Станом на липень 2015 року кількість користувачів становила 1,5 млрд, з яких 968 млн. відвідує свої аккаунти щодня. За даними Alexa Facebook за відвідуваністю є 2-им сайтом у світі та 5-им в Україні. Кількість українських користувачів станом на травень 2014 становила близько 6 млн. користувачів.

Twitter

Twitter

r

Cоціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дає змогу користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти.

Усні

Viber

Viber

r

Додаток VoIP для смартфонів, що працюють на платформах Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Bada і комп'ютерів під керуванням Windows, OS X і Linux. Інтегрується до адресної книги та авторизує за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки (оплата тільки за інтернет-трафік) у високій якості між смартфонами з встановленим Viber, а також передавати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо повідомлення.

Skype

Skype

r

Це власницьке ПЗ для інтернет-телефонії VoIP, створене двома підприємцями Нікласом Зеннстрьомом та Янусом Фріїсом, також засновниками файлообмінної мережі Kazaa. Вона конкурує з існуючими відкритими VoIP протоколами, такими як SIP, IAX, та H.323. Група Skype, придбана компанією eBay у жовтні 2005, розташована в Люксембурзі, з офісами в Лондоні, Таллінні і Празі. 2009 eBay продала більшу частину акцій Skype групі інвестиційних фондів. Від 2011 власником Skype є

a
RaidCall

RaidCall

r

Комп'ютерна програма, призначена для голосового спілкування в мережі Інтернет допомогою технології VoIP. Від класичного телефон у відрізняється практично необмеженою кількістю абонентів, що розмовляють одночасно. Найбільше це схоже на багатоканальну рацію, в якій можна одночасно користуватися декількома каналами. При цьому доступні всі опції, розроблені раніше для зручності використання рацій в польових (бойових) умовах. Програми цього типу призначені насамперед для геймерів, але можуть використовуватися скрізь, де необхідний голосовий зв'язок та координація великої групи людей.

a

Види комунікацій

За місцем виникнення

Із зовнішньогосередовища

В середині організації

За напрямом

Вертикальні

Горизонтальні

За підпраником

Формальні

Неформальні

За засобом передачі інформації

Вербальні

Невербальні

За обсягом і місцем отримання інформації

Організаційні

Міжособисті

За формою спілкування

Керівник-підлеглий

Керівник-група

Рівноправні

Форми комунікацій