Catégories : Tous - річки - фестиваль

par Valyusha Savka Il y a 6 années

1043

Визначні місця Німеччини

Німеччина привертає увагу своїми природними ландшафтами, багатою історією та культурними центрами. Столиця країни, Берлін, відома своїм бурхливим культурним і нічним життям, а також численними історичними пам'

Визначні місця Німеччини

Визначні місця Німеччини

Німеччина - держава в Західній Європі з лісами, ріками, гірськими хребтами і пляжними курортами Північного моря. Історія країни охоплює період в більш ніж дві тисячі років. У столиці, Берліні, кипить культурне та нічне життя. Багато визначних пам'яток міста, зокрема Бранденбурзькі ворота, нагадують про події Другої світової війни. Мюнхен знаменитий фестивалем Октоберфест і пивними ресторанами. Найвідоміший з них - "Хофбройхаус", що відкрився ще в XVI столітті. Франкфурт - місто хмарочосів, саме тут знаходиться штаб-квартира Європейського центрального банку.



Міста

Тут можна покататися на човні, прогулятися по набережній, або повечеряти в ресторані Rive, який також є ідеальним місцем, щоб насолодитися приголомшливим видом на порт. Варто відвідати: Рибний ринок, Музей еміграції Балінштат і Церкву Св. Михайла, і це тільки деякі пам'ятки.

Мюнхен

Мюнхен – столиця землі Баварія, третій за величиною і другий по відвідувані туристами після Берліна місто в Німеччині. Він також є крупним фінансовим, промисловим і культурним центром. А у області засобів зв’язку і реклами, Мюнхен взагалі вважається другим містом в світі після Нью-Йорка. Це одне з найзатишніших і гостинніших міст Німеччини. Місто носить космополітичний характер, оскільки чверть його населення мають іноземне походження. Мюнхен привертає туристів не тільки своєю багатою культурою, прекрасними парками, архітектурою в стилі Готики і Бароко, але і бурхливим нічним життям, і, звичайно, пивними залами. Адже, що може бути краще, ніж насолодитися знаменитим на весь світ баварським пивом. У місті безліч пам’ятників, великих музеїв і художніх галерей. Місто Мюнхен лежить біля підніжжя баварських Альп, тому сюди взимку з’їжджаються спортсмени зі всього світу, щоб зайнятися лижними видами спорту. Але найбільшою привабливістю, без сумніву, користується свято пива, яке носить назву Октоберфест. Цю знамениту подію щороку відвідують мільйони людей зі всього світу, під час якого пиво просто ллється річкою. До речі, підраховано, що, в середньому, за весь період святкування споживається близько п’яти мільйонів літрів пива.

Гамбург

Портове місто Гамбург є другим за величиною і одним з самих відвідуваних в Німеччині. Порт міста вважається одним з найзайнятіших в Європі. Це дім для багатьох крупних видавничих компаній, ЗМІ і рекламних агентств. Підраховано, що в місті проживає найвищий відсоток мільйонерів в Німеччині. Гамбург завжди був дуже гнучким містом, здатним оправитися від багатьох бід його 1200-річної історії. Його порт на Північному морі був майже повністю зруйнований протягом Другої світової війни. Але з уламків старого працелюбні жителі Гамбурга змогли створити ще більше і красивіше місто з величезними парками, вражаючими будівлями і важливими культурними установами. Сьогодні Гамбург — це найзеленіше місто в Європі з лісистими місцевостями, сільськогосподарськими угіддями і приблизно 1400 парками, і садами. До речі, зелений вважається офіційним кольором міста. Найбільше озеро Альстер, що утворилося ще в 13 столітті, розташоване прямо в центрі Гамбурга і займає площу більшу, ніж князівство Монако. У місті 2400 мостів, більш ніж у Венеції, Амстердамі і Лондоні разом узятих. Вважається, що Гамбург — приморське місто . Тим часом до Північного моря від нього ще 100 км по Ельбі. Щорічно цей шлях проходять приблизно 12 тис. морських суден. У гамбургській гавані знаходиться найбільший в світі складський комплекс, який тягнеться в довжину більш ніж кілометр і є приголомшуючим грандіозним музеєм просто неба. Туриста, що опинився у Гамбурзі в неділю, неодмінно повезуть на Фішмаркт, рибний ринк . Історики вважають, що він існує з 1703 року. Ринок відкритий тільки з 6 до 10 ранку, оскільки в старі часи старійшини дозволяли торгівлю лише до початку церковної служби. Всесвітньо відомий гамбургський Ріпербан — квартал червоних ліхтарів, де мистецтво продажу любові перетворилося на найбільшу туристичну визначну пам’ятку. Це «кубло вади» дає щонайпотужніший енергетичний імпульс нічному життю міста і в цілому його індустрії розваг. На Ріпербане і навколо нього, в районі Санкт-паулі, безліч дискотек, пивних барів, ресторанів, тут знаходиться секс-театр «Salambo», в театрі оперети з 1986 року дають «Cats», а для мюзиклу про життя першої американської рок-зірки Бадді Холлі «Buddy» на причалі Ландунгсбрюкен був побудований спеціальний театр (туди возять на корабликах), так само як і для мюзиклу «Фантом в опері» спорудили окремий театр «Neue Flora» .Між іншим перші зарубіжні гастролі «Beatles» пройшли в 1960 р. в Гамбурзі, де вони грали в клубах Indra, Kaiserkeller і Top Ten і це було ще до їх концертів в Ліверпулі Cavern Club.

Берлін

Берлін — це агломерація міст, сіл, комун, місто, в якому з’єднуються села і ліси. Зі сходу на захід він тягнеться на 45 км, а з півночі на південь — на 38 км. Берлін стоїть на річці Шпреє (Spree). Визначні пам’ятки Берліна: Пам’ятник Фрідріха Великого, Університету ім. Гумбольдта в Берліні, Бранбенбургські ворота, Церква пам’яті, зоопарк в Берліні, Берлінська стіна Бульвар Унтер-ден-Лінден з його численними кафе — тут берлінські закохані призначають один одному побачення у пам’ятника Фрідріха Великого, причому не де-небудь, а під хвостом у його коня. Тут носяться на велосипедах студенти Університету імені Гумбольдта. Тут їздять затишні двоповерхові автобуси-доппельдеккери – до Бранбенбургських воріт Рейхстагу і далі на захід. Тут в старовинному кварталі церкви Св. Миколи можна просидіти весь день за столиком кафе, як в театрі, де Берлін із задоволенням показує себе своїм гостям. Бульвар Курфюрстендамм — це квартал дорогих бутіків і величезних торгових центрів, де серед сучасних будівель підноситься Церква пам’яті – Gedaechtniskirche. У 1944 році в церкву потрапила бомба, а після війни її не стали відновлювати, залишили як є — як нагадування нащадкам. Берлінці прозвали Церкву пам’яті «Порожнім зубом Берліна». А ще тут, в самому центрі, розташований знаменитий Берлінський зоопарк, закладений в 18 столітті. Берлінська стіна — Зведена 13 серпня 1961 року Берлінська стіна розділила місто і перетворила західний Берлін в свого роду острів посеред ГДР. Вона стала смертельною пасткою для багатьох людей. На західній стороні стіна була списана політичними гаслами і розмальована строкатими картинами. Після падіння стіни тисячі людей, озброївшись молотками, прагнули відколоти цінний шматочок строкатої стіни. В даний час важко уловити сліди стіни в зовнішності міста. Особливо детально і барвисто історія Берлінської стіни документована в музеї на Чекпоїнт Чарлі, тут же збереглася годинна будка від колишнього прикордонного переходу країн союзників. У «East-Side-Gallery« на відстані багатьох сотень метрів розташувалася найбільша виставка просто неба. Відомі художники стилю «Графіті» використовували стіну як свої полотна. У районі Берліна Веддінг знаходиться пам’ятне місце з постовим проходом і частиною стіни, що документує зведення межі. На багатьох ділянках, де проходила межа, встановлені хрести в пам’ять жертв. На інших ділянках асфальт маркірований червоними смугами на тих місцях, де стояла стіна.

Природний ладшафт

Німеччина межує на півночі з Данією (68 км), на заході — з Нідерландами (577 км), Бельгією (167 км), Люксембургом (138 км) та Францією (451 км), на півдні — Швейцарією (334 км), Австрією (784 км) і Чехією (646 км), а на сході — з Польщею (456 км). На півночі омивається Балтійським та Північним морями.

На території Німеччини знаходиться Північно-Німецька низовина, середньовисотні гори, Швабсько-Баварська височина (альпійське передгір'я) та Альпи. Середньовисотні німецькі гори (висота перевищує 1000 м над рівнем моря) — частина широкої гірської дуги, яка тягнеться від центральної Франції аж до центральної Польщі, до якої належать Гарц, Тюринзький Ліс та Рудні гори. На півдні баварське плоскогір'я Баварський ліс тягнеться до північних схилів Альп. Найвища точка країни — гора Цугшпітце (2963 м над рівнем моря). Біля кордону із Швейцарією розташоване найбільше озеро Німеччини, Боденське озеро, з якого бере свої витоки річка Рейн. Найдовша європейська річка Дунай бере свої витоки в німецьких горах Шварцвальд.

Природні парки Шварцвальда

Загальна площа обох природних парків німецького "Чорнолісся" - Шварцвальда становить близько 7,45 тисяч квадратних кілометрів. При цьому Південний Шварцвальд (Naturpark Südschwarzwald) - найбільший такий парк в країні. У регіоні створена прекрасна інфраструктура для різних видів туризму.

Цуґшпітце

Гора Цуґшпітце (Zugspitze), під якою розташовано місто Гарміш-Партенкірхен, є найвищою точкою Німеччини. На вершину (2962 м) можна дістатися однією з канатних або зубчастих залізниць - з німецької чи австрійської сторони. Так на неї потрапляють близько півмільйона відвідувачів щорічно. Поруч також - гірська ущелина Партнахкламм (Partnachklamm) з бурхливою річкою, що там протікає.

Боденське озеро

Боденське озеро (Bodensee) розкинулось в альпійському передгір'ї на кордоні Німеччини, Австрії та Швейцарії. Серед його пам'яток особливо популярними є квітковий острів Майнау (Mainau), зі списку Світової спадщини, монастирський острів Райхенау (Reichenau), міста Ліндау (Lindau) і Констанц (Konstanz), а також замок Меерсбурґ (Meersburg).

Церкви

Католицька церква у політично роздробленій Німеччині претендувала на першорядну роль у житті країни. Вона мала тут ширше поле для діяльності, ніж у країнах із сильною централізованою владою. Тогочасну Німеччину заполонили продавці індульгенцій, святих реліквій та різноманітні збирачі податків на користь церкви. Католицькій церкві належали величезні земельні володіння і навіть міста. Найбільші прибутки зі своїх володінь папа римський отримував саме з Німеччини. Водночас він не надто переймався порядками в німецьких монастирях, що підривало авторитет церкви в очах населення.

Церква миру

Це́рква ми́ру (нім. Friedenskirche) — лютеранська церква в Німеччині, в місті Потсдам. Збудована в 1845—1854 роках німецькими архітекторами Людвігом Персіусом та Фрідріхом Штюлером на замовленняпрусського короля Фрідріха-Вільгельма IV. Побудована в неороманському стилі, нагадує середньовічний італійський монастир. В церкві поховані прусські королі та німецькі імператори: Фрідріх-Вільгельм IV з дружиною, Фрідріх ІІІ з дружиною Вікторією.

Церква святого Томи

Церква Святого Томи, Томаскірхе (нім. Thomaskirche) — найвизначніша церква Лейпцига. Церква стала всесвітньо відомою завдяки діяльності Йоганна Себастьяна Баха, що жив у місті довгий час і виконував обов'язки кантора церковного хору хлопчиків.

Кафедральний Собор Святої Трійці

Кафедральний собор Св. Трійці (нім. Katholische Hofkirche, Kathedrale St. Trinitatis) — до 1980 року іменувався Придворною католицькою церквою (нім. Hofkirche) — найпізніша будова в стилі італійськогобароко

 в Дрездені. Собор є найбільшою церковною спорудою Саксонії.

.

Замки

Німеччина багата пам'ятками і є справжньою скарбницею для туристів, яких приваблюють красиві архітектурні споруди минулих епох. Чудові замки Німеччини, овіяні лицарської романтикою, вражають уяву своїми аутентичними інтер'єрами, дивлячись на які так легко згадати казки уславлених німецьких казкарів братів Грімм. Багато німецьких замків цілком заслужено входять до числа найкрасивіших замків світу, серед яких особливо славиться дивовижний Нойшванштайн – замок-казка, що отримав прізвисько «Альпійський скарб». Але не меншої уваги заслуговують і інші замки Німеччини: величний Гогенцоллерн, який ледь не чіпляє хмари своїми загостреними баштами, або символ сталості, замок Ельц, який протягом багатьох століть належить представникам одного і того ж аристократичного роду. Будь-який замок в Німеччині має свою особливість і цікавий по-своєму, і кожен з них заслуговує того, щоб побачити його особисто.

Замок Гогенцоллерн

За́мок Гогенцоллерн (нім. Burg Hohenzollern) — старовинний замок

-фортеця в землі Баден-Вюртемберг,Німеччина за 50 км на південь від Штутгарта. Вотчина Гогенцоллернів — династії курфюрстів Бранденбурга (1415-1701), потім королів Пруссії (1701-1918) та німецьких імператорів (1871-1918). Побудований на вершині гори у Швабському Альбі (855 м), він створює приголомшиве, казкове враження. Його вважають одним з найгарніших замків Німеччини.

Дрезденський замок-резиденція

Дрезденський замок-резиденція (нім. Dresdner Residenzschloss) — колишня резиденція саксонських курфюрстів (1464–1485, 1547–1806) і королів (1806–1918). Палац-резиденція є одним з найстаріших будівель Дрездена, а в його зовнішньому вигляді можна знайти елементи множини середньовічних архітектурних стилів.

Шверінський замок

Шверінський замок, Звіриний замок (нім. Schweriner Schloss) — палац у місті Шверін в Німеччині, земля Мекленбурґ — Передня Померанія.

Побудований на замовлення великого герцога Мекленбург-Шверинського в середині XIX століття архітектором Георгом Адольфом Деммлером.

Замок розташований на острові, який з'єднаний з двома мостами, що сполучають його з містом і палацовим садом. Замок являє собою суміш архітектурних стилів. В даний час в замку розташовано ландтаг землі Мекленбурґ — Передня Померанія, музей та оранжерея.

Музеї

Будучи країною самобутньою, яскравою, багатою у всіх сенсах цього слова, Німеччина по праву пишається великою кількістю різноманітних музеїв з багатющими колекціями експонатів. Це картинні галереї, різноманітні художні та історичні музеї, технологічні музеї, замки-музеї ...


Відома на весь світ Дрезденська галерея. Датою її народження вважається 1722 рік, коли вона почала експонуватися окремо від інших колекцій. У самому Дрездені галерея носить назву Галерея старих майстрів і виставляється в чудовому палацовому ансамблі Цвінгер. Тіціан, Рафаель, Ботічеллі, Джоджоне, Корреджо, Веронезе - роботи цих майстрів представлені в Дрезденській галереї. Розглядати їх можна нескінченно, так велика магія шедеврів, створених видатними художниками.


Стара Пінакотека в Мюнхені багата зібраннями робіт європейських художників з XIV по XVIII століття. Створив цей музей баварський герцог Вільгельм IV в XVI столітті, побажавши прикрасити картинами свою літню резиденцію. З тих пір колекція картин Пінакотеки неухильно росла.


У багатьох містах Німеччини є свої власні історичні та військово-історичні музеї. Наприклад, Військово-Історичний музей збройних сил Німеччини в місті Дрезден. Експонати музею знайомлять відвідувачів з історією озброєння німецької армії з самих ранніх періодів існування Німеччини і до наших днів. Крім того, що цей музей має в своєму розпорядженні багатющу колекцію зброї, він є великим науковим центром в своїй області.

Баварський національний музей

Бава́рський націона́льний музе́й (нім. Bayerisches Nationalmuseum) — визнане європейське зібрання творів образотворчого мистецтва і предметів культурно-історичної значимості в Мюнхені.

Музей був заснований в 1855р. королем Баварії Максиміліаном II. З кінця XIX в. музей розташований на вулиці Прінцрегентенштрассе (нім. Prinzregentenstraße). Будівля в стилі еклектики побудована в 1894–1899 рр. за проектом придворного архітектора Габріеля фон Зайдля. Вхід до музею прикрашає кінна статуя принц-регента Баварії Луітпольда роботи Адольфа фон Гільдебранда.

Готторп

Готторп (дан. Gottorp) або Готторф (нім. Gottorf) — палац-замок, розташований у німецькому містіШлезвіг на острові в затоці Шлей. До 1702 року — резиденція родини Гольштейн-Готторпів, представники якого правили Росією з 1761 до 1917 року. Нині у Готторпі розташовані регіональні музеї археології, мистецтва та історії культури.

Детмольдський музей просто неба

Детмольдський музей просто неба до 2006 р. — Вестфальський музей просто неба (нім. Freilichtmuseum Detmold, Westfälisches Freilichtmuseum Detmold) — музей просто неба, розташований у Детмольді, Північний Рейн-Вестфалія,Німеччина.

Функціонує за підтримки Регіональної асоціації Вестфалія-Ліппе (LWL).

Музей сільського побуту Північного Рейну-Вестфалії. Налічує більше 100 історичних сільських будівель, привезених зі всього регіону та відновлених у первісному стані, включаючи школи, ферми, солом'яні котеджі та вітряні млини.

Площа музею становить близько 200 акрів (0,81 км²). На території музею проходять спеціалізовані виставки та відбуваються культурні заходи, зокрема фестивалі народних ремесел.

Памятники

Берлін - це одне з найбільш унікальних міст Європи в плані архітектурних пам'яток і загальної кількості пам'яток. При цьому тут досить багато магазинів, що дозволяє закупитися сувенірами на будь-який смак. Щороку сюди приїжджає величезна кількість туристів, щоб відвідати цікаві місця і дізнатися історію німецького народу. У цій статті розглянемо пам'ятки Берліна, які обов'язково потрібно відвідати туристу.

Монумент Киффгойзер

Монумент Киффгойзер (нім. Kyffhäuser Monument, Barbarossadenkmal, Kaiser-Wilhelm-Denkmal) - монумент на гірському кряжі Киффгойзер в Тюрингії, званий ще монументом Барбаросси, монументом Вільгельма І. Поряд знаходивсяімперський замок Киффгаус (нім. Reichsburg Kyffhausen). Монумент висотою 81 м спорудили у 1890-1896 роках на честь імператора Вільгельма І. Є третім за розмірами монументом Німеччини після Пам'ятника Битві народів у Лейпцигу

 і монументу імператора Вільгельма і у Порта-Вестфаліка.

Бероліна

Бероліна (лат.Berolina) — пізньолатинський еквівалент назви міста Берлін. Бероліною також називали жіночу скульптуру, що символізувала це місто. Найвідомішим зображенням Бероліни є статуя, що колись прикрашала берлінську площу Александерплац.

Еміль Гундрізер придумав встановити гіпсову статую Бероліни як святкову прикрасу Потсдамської площі Берліна з нагоди візиту короля Італії Умберто в 1889. Статуя заввишки 7,55 м являла собою жінку у вінку з листя дуба. Прототипом для статуї послужила дочка берлінського шевця Анна Зассе, зображена на одній з картин в Червоної ратуші.

Пізніше скульптура Гундрізера була виконана в міді і встановлена на Александерплац. В 1944 вона була знесена і ймовірно відправлена на переплавку. Для відновлення статуї Бероліни на Александерплац в 2000 рік був створений фонд підтримки «Wiedererstellung und Pflege der Berolina e.V.».

Пам'ятник Битві народів

Пам'ятник Битві народів (нім. Völkerschlachtdenkmal) — одна з головних визначних пам'яток Лейпцига і найбільшийпам'ятник Європи

З 16 по 19 жовтня 1813 під Лейпцигом відбулася так звана Битва народів. Коаліція російських, австрійців, пруссаків і шведів розбила французьку армію Наполеона Бонапарта в ході визвольних війн. До початку Першої світової війни ця битва вважалася найбільшою в історії.

Фундамент пам'ятника, зведеного за кресленнями берлінського архітектора Бруно Шміца, був закладений 18 жовтня 1898. Урочисте відкриття відбулося в 1913р., до сторіччя Битви народів. Ініціатором проекту був Клеменс Тіме, голова Німецького союзу патріотів і магістр Лейпцігської масонської ложі. Фінансування здійснювалося за рахунок спеціально організованоїлотереї і пожертвувань.

Пам'ятник Битві народів розташований в центрі поля битви. Висота пам'ятника 91 м. Від основи до верхньої оглядової платформі ведуть 500 сходинок. З недавніх пір є два ліфти, що піднімаються до середньої оглядової платформи на висоті 57 м. Всередині пам'ятника розташований «Зал слави», на стелі якого зображені 324 вершника майже в натуральну величину. У залі стоять чотири статуї

 «поминальників» висотою 9,5 метрів, що уособлюють чесноти: хоробрість, силу віри, народну міць і самовідданість.