a Віка Нікуліна 6 éve
563
Még több ilyen
Генеальність- це набір здібностей, який визначає появу творців, що мають історичне значення в житті суспільства, засвідчують нову епоху в розвитку культури, науки та науково-технічного прогресу.
Якщо звичайний талант, яким володіють багато людей на землі, може виразити себе в будь-якому віці, то геніальність, як правило, видно вже в ранньому дитинстві. Ця дитина буде жити в своєму власному внутрішньому світі, як би дорослі намагалися нав’язати йому своє бачення життя. Геніальна особистість не підкоряється нікому, крім себе, вона у вищій мірі самодостатня. Геніальність зустрічається у світі вкрай рідко. Народження такої людини завжди призводить до глобальних змін мислення, погляду на життя.
Геніальність сама по собі сприяє розвитку інтуїтивного мислення. Тобто, у людини постійно присутня внутрішнє бачення того, як треба діяти в тих чи інших випадках. Коли виникає спірне питання, геній здатний звернутися всередину себе і отримати вичерпну відповідь. У геніальності немає заздрості, так як вона діє відповідно до своєї внутрішньої природи, розкривається індивідуальним чином. У світі немає двох схожих геніальних людей.
Енергетична витривалість, ентузіазм – незмінні супутники природного геніальності. Бажання діяти, робити конкретні кроки вкрай важливо для самореалізації будь-якої творчої людини або видатного вченого. Будь-які відкриття на світі відбувалися і відбуваються тільки завдяки тому, що у художника або музиканта вистачило сил діяти, висловлювати себе у повній мірі. Помічено, що бажання діяти тісно пов’язане з упевненістю в собі і самооцінкою. Тому у всіх геніїв розвинена здатність цінувати себе, вони від природи схильні до самоповаги і прийняття власної сутності. Лише дію здатне міняти життєві установки – це прерогатива геніальності.
Геніальність дивує нас своєю природною допитливістю. Така людина постійно живе всередині свого власного світу і повністю відповідає його законами. Уява дозволяє формувати нові образи, створювати незвичну модель світу. Саме уява допомагає художнику конструювати нові світи, поетові придумувати оригінальні образи і втілювати їх на папері.
Геніальність ніколи не стане підлаштовуватися під громадську думку, діяти так, щоб догодити соціуму. Так робить більшість, а геніальність за своєю природою унікальна і неповторна. Вищою цінністю для людини є свобода і самовираження. Потреба виразити свою індивідуальність для них першорядна. Ви ніколи не побачите геніальної людини за прилавком магазину, а от просто талановитих людей безліч. Інша проблема полягає в тому, що вони не завжди виражають свої здібності і взагалі помічають їх, повз генія ж пройти неможливо.
Божевілля – це психічне захворювання
Проявів даного стану безліч і тому походження хвороби істотно відрізняється. Спровокувати її можуть різні фактори.
Залежно від тяжкості стану, божевілля ділять на
Нерозсудливість, яке поділяють на безумство, божевілля і неосудність. На думку В. Канта, перше проявляється у відсутності логіки, а друге – в нерозсудливості.
Меланхолія. Раніше раніше даний стан приписували творчим особистостям. В ті часи особливу увагу приділяли зовнішності людини. Якщо у нього були тонкі риси обличчя і блідість, то він вважався меланхолійним божевільним
Відео
Істерія і манія – стан протилежне попередньому, проявляється в підвищеній активності і нездатності контролювати власні емоції. Людина з такою формою захворювання домагається поставленої мети будь-якими способами.
Корисне божевілля – стан, в якому людина не небезпечний для оточуючих. Може бути: містичним, поетичним або еротичним. Творчі натури або маги часто стають божевільними. Сюди відносять і стан екстазу або захоплення.