Kategóriák: Minden - музика - пісні

a Julia Kotyk 5 éve

600

Лірична музика

Лірична музика відображає емоційний стан слухача, надаючи можливість відчути події, які могли б відбуватися з ним. Лірико-епічний симфонізм сприймається як єдиний монолог, поєднуючи споглядальність і драматичні моменти.

Лірична музика

Лірична музика

Лірика - лірична музика, під час прослуховування якої можна почути те, що можливо відбувалося з вами.

Лірико-епічний симфонізм

Уся симфонія від початку й до кінця сприймається як єдиний ліро-епічний монолог, де є місце думно-споглядальній оповіді і драматично-напруженим. До збірника ввійшли прекрасні обробки обрядових, ліричних і побутових музичних творів класичного симфонізму Л. Ревуцького - автор чудової лірико-епічної епохи.

Лірико-епічна симфонія
Класичний симфонізм

Ліричні музичні твори

Ліричні твори виникли давно і супроводжують кожного із нас ще з раннього дитинства. Термін походить від грецького lyra — музичний інструмент, під акомпонемент якого античні поети виконували свої вірші. Ті твори, які виконувалися у супроводі ліри, називали ліричними.




Картинні твори
Балетна музика

Вокальна лірика

Вокальна музика - це музика, що призначена для виконання голосом; краса поетичного слова, вокальної мелодії та її інструментального супроводу.

Романс
Оперети
Гімни

Камерно-інструментальна лірика

Камерно-інструментальна музика набула по-справжньому широкий розвиток тільки в ХХ ст і увібрала в себе стилістичні риси інших різновидів музичної творчості. Фундаментальна частина камерно-інструментальної спадщини Чайковського - три його струнних квартету. Вже в першому з них він виступив як майстер цього жанру, що йде своїм шляхом. Український композитор був творцем перших досконалих зразків російського квартету, де національні інтонаційні елементи отримали органічний розвиток.

Композитори-романтики
Камерні музичні товри

Лірико-драматичний симфонізм

Подібність симфонії за характером до трагедії, драми, ліричної поеми. Характер музики — життєрадісний, жартівливий, драматичний і т. д. .

Драматична лірика
Ліричний епос

Народна лірика

Найдавнішими серед народної лірики є трудові пісні. Народна лірика – це невеликі усні віршовані твори, що виконуються співом. Куплети часто мають приспіви, що повторюються (рефрени). Є сольні та хорові, залежно від кількості виконавців. Лірика в перекладі означає “ліра” – струнний музичний інструмент.


Любовні пісні
Побутові пісні
Лірична поезія