カテゴリー 全て

によって Надія В. 4年前.

250

Урок. Прості задачі на ділення

Урок. Прості задачі на ділення

Урок. Прості задачі на ділення

Мета. Виробляти вміння застосовувати таблицю ділення на 2 для розв’язання задач на ділення на рівні частини і ділення на вміщення. Вчити порівнювати прості задачі на ділення.

ХІД УРОКУ
VІ. Домашнє завдання
V. Підсумки уроку. Рефлексія

Які є прості задачі на ділення? · Наведіть приклади задачі на ділення на рівні частини і на вміщення.

IV. Повторення вивченого
ІІІ. Закріплення вивченого

Етап 3-й В-1. Дібрати числові дані, поставити запитання і розв’язати задачу. … олівців роздали порівну 2 учням. Скільки…? В-2. Поставити запитання і розв’яжи задачу самостійно. 12 л соку розлили у дволітрові пляшки. Скільки... ? Перевірка завдань. Слухають усі.

Етап 2-й В-1. Скласти задачу на вміщення. В-2. Колективно розібрати і самостійно записати розв’язання задачі. Перевірка завдань. Слухають усі.

Перевірка завдань. Слухають усі.

в) групова робота: поетапне виконання диференційованих завдань для двох варіантів. Завдання 4 підручника. Етап 1-й В-1. Поставити запитання і розв’язати задачу. В-2. Колективно розглянути задачу і за опорною схемою записати.

У Віктора 10 грн купюрами по 2 грн. Скільки купюр у Віктора?

б) математичний диктант для виокремлення варіантів: · Знайти частку чисел 18 і 2. · Знайти половину числа 16.

ІІ. Вивчення нового матеріалу

Пояснити відмінність між задачами на рівні частини і на вміщення.

І. Актуалізація опорних знань

Повторити таблицю ділення на 2 ланцюжком. Завдання 1 підручника. Знайти частки і записати рівності в зошиті.