Categories: All - вправи - знання

by Наталія Мельничук 3 years ago

226

Тема: Що я можу змінити власноруч? Види швів(продовження) Мета: розширювати знання про обереги українців; удосконалювати виконання швів “у�

На уроці вивчається українська вишивка, зокрема різні види швів, такі як «уперед голку». Учні удосконалюють свої навички роботи з голкою та ножицями, дізнаються про значення кольорів у вишиванках.

Тема: Що я можу змінити власноруч? Види швів(продовження)
Мета: розширювати знання про обереги українців; удосконалювати виконання швів “у�

Тема: Що я можу змінити власноруч? Види швів(продовження) Мета: розширювати знання про обереги українців; удосконалювати виконання швів “уперед голку”, закріпити навички роботи з голкою, виховувати любов до рідної землі, інтерес до її історичного минулого, естетичний смак.

VI. Підсумок уроку. Рефлексія.

- З яким настроєм ви закінчуєте урок? - Чи був сьогоднішній урок цікавим і корисним для вас? - На уроці я: • дізнався/дізналася… • навчився/навчилася… • найбільший мій успіх — це… • найбільші труднощі виникли…

V. Узагальнення і систематизація набутих знань.

3. Практична робота.
Пальчикова гімнастика.
Правила користування голкою
Правила користування ножицями
2. Знайомство зі швами.
1. Робота над видами швів.

IV. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.

3. Робота з текстом “ Що означають барви вишиванки?”
Фізкультхвилинка.
2. Розповідь вчителя про вишивку.
1. Розглядання зразків вишивки.
Гімнастика для очей.

III. Повідомлення теми і мети уроку.

II. Актуалізація опорних знань.

2. Повторення вивченого на минулому уроці.
1.Фенологічні спостереження.

I. Організаційний момент.

Холодно в полі, в саду, на городі, Осінь мандрує по нашій господі. Тепло і затишно в класі у нас, Доброго дня, я вітаю всіх вас.