Categorieën: Alle

door Виктория Наконечная 6 jaren geleden

305

Найзатребуваніші

В Украине существует ряд востребованных профессий, которые играют ключевую роль в экономике и развитии страны. Архитекторы имеют больше возможностей реализовать свои проекты по сравнению с коллегами из других стран, благодаря отсутствию языкового барьера с Россией, где также есть большой спрос на строительство.

Найзатребуваніші

Затребувані професії в Україні

Дизайнери офісів і інтер'єрів

Історія України або фізика і творчий конкурс
Професіонал $100 за квадратний метр. Місячний заробіток - від $400-500 (початківець) до $1500 і вище.
Дихають в спину архітекторам їх найближчі колеги - дизайнери інтер'єрів. Шанс вижити в високій конкуренції буде тільки у тих, хто тримає руку на пульсі, знає і застосовує усі нові технології, а ще ...є архітектором.

Програмісти

математика, фізика або іноземна мова

Архітектори

17 100 - 34 100 Грн
Українським архітекторам пощастило більше ніж їхнім італійським колегам - шансів таки побудувати запроектоване у них набагато більше. До того ж поруч неосяжна Росія, з якою немає мовного бар'єру, а там будівництв і замовників ще більше.

Технологи виробів легкої промисловості

математика і фізика або хімія, або біологія
12000 грн
Найбільш суперечливий пункт. Конкуренцію з Китаєм не витримати нікому. Однак крім мас-маркету існує ще елітний сегмент, і ось там технологи дуже потрібні.

Менеджери з персоналу, рекрутери

Від 3 000 грн. до 10 000 грн./за місяць
Ось де зараз потрібні хороші психологи! Знайти хорошого фахівця, умовити його співпрацювати, мотивувати на роботу ... Так, до речі, є не тільки менеджери за наймом, але і менеджери по звільненню (негласно). Щоб керівники змогли залишитися в білих рукавичках, озвучує неприємну звістку спеціальна людина. У будь-якому випадку ринок рекрутингу буде тільки розвиватися, про що свідчить популярність різних курсів про психології управління .

Інженери-енергетики

16 000 - 17 000 грн
Математика, хімія або біологія
Держава не поспішає вкладати в цю галузь, зарплати там невисокі. Однак є приватний сектор, альтернативні енергоносії! І тут затребуваність подібних фахівців буде тільки підвищуватися.

Фінансисти (спеціалізація "банківська справа")

7 900 - 9 600 грн
математика і фізика або іноземна мова
Фінансисти - як поганки: скільки їх не косять, самі родяться. Щоб вижити і процвітати в цій області, потрібно мати природні задатки.

Юристи

18 000 - 24 000 грн
Історія України та математика або іноземна мова
Юристів зараз дуже багато, але хороших, як і раніше, мало. До речі, ця професія знову стане елітарною: держава з кожним роком все більше урізує бюджетні місця у вишах за цією спеціальністю.

Технологи харчових виробництв

Українська мова та література, математика і біологія або Історія України
Молодий фахівець від $450. Досвідченіший технолог від $600. Старший технолог - від $1000.
У будь-яку кризу найвигіднішим бізнесом залишається їжа і все, що з нею пов'язано. Цю потребу ніяк не обійти: житель великого міста не зможе жити натуральним господарством, як би не хотів. Додайте сюди ще свята, та й просто - під час кризи і політичної нестабільності для багатьох єдиним джерелом гарного настрою стає смачна їжа.

Журналісти

Історія України і математика або іноземна мова
7 400 - 11 800 грн
Бути журналістом - престижно. Можливо, це пов'язано з публічністю професії, бо зарплати тут невисокі, видань мало, конкуренція вражаюча. Високі зарплати у тих, хто пише на економічну, політичну або бізнес-тематику, але для цього треба бути спочатку фахівцем у своїй галузі, а вже потім журналістом. Досить бути профі у своїй справі і мати хороший склад, а решта додасться. Що роблять на факультетах журналістики? Розважають дітей еліти за їхні ж гроші.

Інженери-будівельники

Хімія, фізика і математика
Будуються у нас майже при будь-якій економічній погоді. І хороший інженер знадобиться завжди. А дороги! А мости! Інженери-будівельники в числі найбільш дефіцитних фахівців.