Сучасні технології навчання
Практична робота №4 слухача курсу "Використання карт знань у практичній діяльності педагога (2021_2)" Гончарової Лесі Володимирівни
Модель випускника Нової Української Школи
Впровадження технологій змішаного навчання.Дистанційне навчання.
Уся навчальна діяльність і доставка навчального матеріалу здійснюється за допомогою мережевих технологій та використання освітньої платформи. Очне навчання не передбачається. Онлайн (асинхронна) взаємодія для пояснення нового матеріалу (запис відео,вебінарівтощо); постановки завдань лабораторних робіт тощо
Впровадження технологій змішаного навчання Перевернутий клас
Впровадження технологій змішаного навчання.Традиційне навчання.
Традиційне навчання: навчальні матеріали подаються в усній або письмовій формі, у тому числі з використанням цифрових технологій; навчальна взаємодія (синхроннаофлайн) відбувається у класі; асинхронна онлайн-взаємодія здійснюється за потреби для персоналізованого навчання; для дітей, що хворіють, доцільно передбачити онлайн-консультації (синхронний онлайн). Платформа як середовище доставки контенту: вчитель розміщує деякі матеріали, надає учнями доступ та методичні рекомендації щодо використання для повторення, закріплення (асинхронна онлайн взаємодія) матеріалу очного навчання.
Впровадження технологій змішаного навчання.Традиційне навчання з фрагментарним використанням технологій електронного навчання.
Використовуються цифрові мережні технології та освітня платформа, але здебільшого для доставки навчального матеріалу й вирішення організаційних питань в рамках традиційного навчання за конкретною дисципліною (офлайн синхронна взаємодія, навчання у класі) Поданий контент не дублює повністю зміст уроку та надається в повному обсязі за потреби/вимоги окремим учням. Моніторинг та оцінювання навчальних досягнень шляхом тестування та проведення опитування (онлайн асинхронна взаємодія)
Впровадження технологій змішаного навчання .Змішане навчання
Мережеві технології та освітня платформа використовуються не тільки для доставки навчального матеріалу, але й для виконання завдань, співпраці та іншої навчальної взаємодії. Застосовується синхронна та асинхронна форма онлайн-навчання. Очне навчання зорганізується для учнів початкової школи, першого та випускного класів, для решти учнів — для навчання природничих дисциплін (від 30 до 50 % передбачених уроків в тиждень: для консультацій та інтерактивної колаборації. Синхронна онлайн-взаємодія: консультування (за запитом чи за розкладом), оцінювання робіт Обов’язкова вчасна (невідтермінованав часі) реакція вчителя на зворотний зв’язок з учнями (чи опрацьовані матеріали, чи виконане завдання, чи потрібна додаткова консультація)