realizată de Victoria Dubova 4 ani în urmă
498
Mai multe ca aceasta
după Лущенко Максим
după Наташа Навроцька
după valeria zadorozhna
după Зоряна Криковлюк
Літературної англійської мови, такої яка є в інших країнах, де існують спеціальні інституції, що затверджують мовний стандарт не існує. Вимова й лексика англійської сильно відрізняються в різних частинах світу, де ця мова є основною мовою спілкування. Основні варіанти мови — Британська англійська та Американська англійська.
Виявляється, в британській англійській є три головні акценти: Northern English, Southern English, та Midlands. Оригінальний британський акцент, який ми звикли чути у фільмах, походить від південної англійської.
Англійська мова є найпоширенішою в Євросоюзі – в сенсі її вивчення та володіння як іноземною.
Англійська мова стала міжнародною мовою не так швидко, як здається. Все почалося в далекому XVII столітті, коли Англія перестала бути країною, яку завойовують, і стала країною-завойовником, вельми досягнувши успіху в цій справі.
Англійська є однією з шести робочих мов ООН. Дві третини наукових праць і половина газет у світі публікуються англійською. 51% інтернет-сайтів у світі є англомовними. Згідно звіту Internet World Stats, станом на червень 2017 року 985 млн. (25.3%) користувачів Інтернету спілкувалися англійською.
Англійська мова є самою популярною мовою світу. За інформацією, що його надав міжніродний статистичний комітет при ООН, нею спілкується близько 400-500 мільйонів чоловік щодня і ще близько стільки ж людей знають англ мову краще або гірше.
Англійська – це мова, що найширше вивчається у світі. Приблизно 1.5 млрд людей вчать її – це більше, ніж французьку, іспанську, італійську, японську, німецьку і китайську разом
Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних державах, таких як Велика Британія, США, Канада, Австралія, Ірландія і Нова Зеландія, також поширена в карибських країнах, Африці та у Південно-Східній Азії.
Англійська мова, як і 400 інших мов, є частиною індоєвропейської мовної сім’ї, поділяючи гілки з німецькою, французькою та слов’янськими мовами.
Реальна трансформація англійської мови, яка почала процес перетворення її в мову, якою всі розмовляють сьогодні – прийшла з приходом Вільгельма Завойовника з Нормандії. Французька, якою Вільям і його дворяни розмовляли, зрештою перетворилася на окремий діалект, англо-нормандський. Англо-нормандський діалект став мовою середньовічної еліти. Це створило близько 10 000 слів, багато з яких до цих пір використовується.
Англійська мова з’явилася після того, як три народи – англи, сакси та юти – переїхали на британські острови, заселивши їх та створивши власні держави. Староанглійська мова була у вжитку вже в 5 столітті нашої ери, але для сучасних людей вона була б незрозумілою. Для прикладу, староанглійська мова, на відміну від сьогоднішньої, мала три роди – жіночий, чоловічий та середній (як в українській). До наших днів дійшло лише 4500 англосаксонських слів, які й досі використовуються, проте становлять лише 1% сучасного словника. Це найбільш базові слова – “day”, “year,” body parts – “chest,” arm,” “heart,” а також “eat,” “kiss,” “love,” “think”.