Категории: Все - input

по Ярослав Габрійчук 2 лет назад

198

Кібершахрайство

1: кібершахрайство, вішинг, фішинг, банк, дані, інженерія Input 2: Кібершахрайство стає дедалі поширенішим, використовуючи методи соціальної інженерії для маніпулювання людьми. Вішинг, один із таких методів, полягає в тому, що шахраї видають себе за представників банків, постачальників послуг або державних установ, створюючи відчуття терміновості для зменшення часу на роздуми у жертв.

Кібершахрайство

Кібершахрайство

соціальна інженерія

соціальна інженері
Більшість методів соціальної інженерії не вимагають особливих технічних знань з боку зловмисників, а отже використовувати ці методи може будь-хто — від дрібних злодіїв до досвідчених кіберзлочинців. Існує багато методик, які підпадають під загальний термін соціальної інженерії в галузі кібербезпеки. Серед найвідоміших методик — спам та фішинг. Спам — це масове розсилання небажаних листів. Найчастіше спам — це лист електронної пошти, який надсилається одразу на велику кількість адрес, але він також може бути доставлений через миттєві повідомлення, SMS та соціальні мережі.

Фі́шинг

ОН-ЛАЙН-БАНКІНГУ

Все частіше українці стають жертвами шахраїв, які різними способами намагаються отримати доступ до їхніх рахунків. Дуже поширеними зараз стали спроби "злому" таких сторінок. Сайт "Сегодня" розповідає, як убезпечити свої кошти і не дозволити зловмисникам отримати доступ до персонального онлайн-банкінгу.
подтема

Вішинг

В основі вішингу лежить соціальна інженерія, яка передбачає маскування шахраїв під певну організацію – банк, постачальника послуг, державну організацію, працівника ІТ-служби, та створення відчуття терміновості або страху, що допомагає зменшити час на роздуми та відповідно уникнути підозр з боку жертви. Ці методи використовуються у фішинг-листах та фальшивих текстових повідомленнях, але найефективніші вони під час телефонного шахрайства