Категории: Все - гендер

по Наталя Іванова 4 лет назад

412

Толерантність

Толерантність передбачає чесність і терпимість до різних думок і способу життя, навіть якщо вони відрізняються від власних. Вона включає здатність розуміти і приймати інші погляди без агресії, створюючи довірливі взаємовідносини та компроміс.

Толерантність

Толерантність

Толерантність – це насамперед чесність. Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Водночас толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу.







Расова

Расова толерантність — відсутність упереджень до пред­ставників іншої раси. Не важливо якого кольору в тебе шкіра, а важливо те, яка ти людина.

Європеоїдна

Найбільшою (за кількістю) расою є європеоїдна ― 46,4% населення світу (разом з перехідними і змішаними формами). Європеоїди мають пряме або хвилясте м’яке волосся відтінків від світлого до темного, у них світла або смаглява шкіра, велика різнокольоровість райдужної оболонки очей (від темних до сірих і блакитних), дуже розвинений третинний волосяний покрив (борода у чоловіків), недостатній або середній виступ щелеп, вузький ніс, тонкі або середньої товщини губи.

Монглоїдна

Монголоїдна (азіатсько–американська) раса разом з перехідними і змішаними формами становить понад 36% населення світу. Для монголоїдів притаманні: жовтий колір шкіри, чорне пряме волосся, недостатньо розвинений третинний волосяний покрив; характерні темні очі з епікантусом (складка верхнього віка), вузький або середньоширокий ніс, вилиці, що дуже випирають.

Негроїдна

Негроїдна (африканська) раса (16,6% населення світу), а також її перехідні й змішані форми характеризуються темнокоричневим кольором шкіри, чорним кучерявим волоссям, темними очима, помірно виступаючими вилицями, товстими губами, широким носом, дуже розвиненим прогнатизмом. До неї відносять корінне населення Африки (на південь від Сахари) ― негрів, а також негритянське населення США, Центральної Америки, Антильських островів,

Бразилії.

Історично склалося, що людей з темним кольором шкіри не сприймало суспільство, а рахувало їх тільки рабами.Ніхто не повинен судити про людину за показником колір шкіри, адже не важливо який ти зовні головне, який ти всередині.

Класова

Класова толерантність — терпиме ставлення до пред­ставників різних майнових шарів — багатих до бідних, бід­них до багатих. Гроші це не вимір людяності та доброти.

Вищй клас

Вищий клас повність забезпечує свої життєві потреби, адже має великий фінансовий дохід.

Середній клас

Середній клас має стабільний фінансовий дохід, якого достатньо для задоволення основних потреб людини.

Нищий клас

Нищий клас не має достатнього фінансового доходу для забезпечення життєвих потреб людини.

Географічна

Географічна толерантність — неупередженість до жителів інших країн та контенгентів. Прийняття їх особливостей та повага до культурної спадщини будь-якої країни.

Австралія

Австралія – найменший материк Землі. Австралія означає "Південна Земля". Так її називали європейці, які вперше приплили до Австралії близько 350 років тому. Всі великі міста розташовані уздовж узбережжя. А внутрішні території Австралії відведені під поля та пасовиська для худоби.

Індія

Індія дуже колоритна та спецефічна країна. Одна із найекзотичніших країн сучасного світу. Здавна вона вабить туристів та шукачів пригод. Неймовірні звичаї та унікальна культура вїиділяє її серед інших країн

Америка

Америка відкрита для європейців в епоху великих мореплавців — справжнє джерело древніх культур, традицій та звичаїв. Попри століття під пануванням колонізаторів, багато місцевих народів зберегли традиційний устрій життя, а ті, що були асимільовані, породили дивовижний коктейль з індіанської та європейської культур.

Гендерна

Гендерна толерантність — повага та прийняття форм самовираження і проявів людської індивідуальності чоловіків і жінок. Кожен може займатися тим чим він хоче, не залежно від статті.

Старість це не вирок. Люди похилого віку можуть займатися: скейбордингом, пілатесом, йогою, серфінгом.Вони мають усі ті самі права, як і інші. Осуджувати їхній вибір — не толерантно.

Чоловіки

Чоловіки можу так само, як і жінки займатися різними справами наприклад: стригти волося, бути майстром манікюру, пекарем. Потрібно відходити від стереотипів і приймати рішеня інших людей без осуду.

Жінки

Жінка, як і чоловік має рівні права,тому і чим займатися вона може вирішувати сама.Жінка може бути комбайнером, трактористом, водієм автобуса це її вибір. Не потрібно жити за стереотипами. Ми всі вільні і маємо рівні права.

Вікова

Вікова толерантність — неупередженість до апріорних «недоліків» людини, пов’язаних з її віком. Вікова толе­рантність цілком може поєднуватися із прийнятою у бага­тьох культурах повагою до осіб похилого віку.

Люди похилого віку

Люди похилого віку дуже часто страждають від проявів не толерантного ставлення з боку інших. Ми повині поважати, турбуватися та допомагати людям, які подарували нам майбутнє.

Дорослі

Дорослі мають також дотримуватися правил толерантності.Не тільки по відношеню один до одного, а також і до дітей. Толерантність має проявлятися до всіх і до всього.

Діти

Часто дорослі недооцінюють дітей. Вони дивляться, що діти маленькі, тому ні на що не здатні. Це все не правда! Діти часто переконують дорослих, що не важливо скільки тобі років, який в тебе зріст ти може досягнути на багато більше, ніж ті хто вищий та старший.

Інклюзивна

Інклюзивна толерантність — толерантне, вічлеве та розуміюче ставлення до людей з особливими потребами.

Можливість

Не зважаючи на обмеженість у фізичному плані, люди з особливими потребами мають можливість на проведення активного вільного часу, працювати за покликом душі, спілкуватися, мріяти та певнено іти до свої мети.

Потреба

Діти з особливими потребами, як ніхто потребує друзів. Для них надзвичайно важливо мати друга, адже для дружби немає кордонів. Важливим є також навчання, томузараз активно вводиться інклюзія в школах, садочках, університетах.

Знущання

Часто діти з особливими потребами зазнають знущать з боку однолітків та дорослих. Вони відчувають себе пригнічиними, слабкими та нездатними дати відсіч.