Категории: Все - мир

по Богдана Чернега 1 года назад

154

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

Європейський Союз був створений після двох світових воєн з метою забезпечення миру і процвітання на континенті. Первинна постанова Ради об'єднання передбачала визнання офіційних мов держав-членів як офіційних мов ЄС, що призвело до наявності 24 офіційних мов у Союзі.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

Type in his/her name. You can also add a picture of him/her.

Come up with 5 main reasons to prove your point.

Вихід з Європейського Союзу

До 2015 року жодна держава-член ЄС ніколи не проводили національний референдум про вихід з Європейського Союзу, хоча 1975 року у Великій Британії відбувся всенародний референдум про вихід з його попереднику, ЄЕС, 67,2 % виборців проголосували за те, щоб залишитися в Спільноті. Велика Британія провела референдум 23 червня 2016 року, щоб вирішити чи залишатися їй членом Європейського Союзу або стати незалежною.
Жодна держава ніколи не виходила з ЄС, хоча деякі залежні території або напівавтономні області робили це. З них тільки Ґренландія явно проголосувала за вихід, від'єднуючись від попередника ЄС, Європейської економічної спільноти (ЄЕС), 1985 року.
Вихід із Європейського Союзу є правом членів Європейського Союзу по TEU (Стаття 50): «Будь-яка держава-член може прийняти рішення про вихід з Союзу згідно зі своїми конституційними вимогами»

Як і чому відбувається процес європейської інтеграції?

Мовна політика ЄС

Офіційна мова кожної країни є офіційною мовою ЄС. Оскільки кілька країн мають однакову державну мову, то це означає, що є 24 офіційні мови Європейського Союзу: англійська, німецька, французька, данська, нідерландська, естонська, фінська, грецька, угорська, італійська, португальська, іспанська, чеська, шведська, латвійська, литовська, мальтійська, польська, словацька, словенська, ірландська (з 1 січня 2007, але з обмеженнями)». Громадяни Європейського Союзу можуть звертатися до інституцій ЄС одною з офіційних мов. Відповіді отримують тією ж мовою.
Європейська політика багатомовності. Мовна політика ЄС передбачає дві головні мети. Насамперед це збереження й захист мовного розмаїття в ЄС і підтримка вивчення іноземних мов. Важливою цінністю Європейського Союзу є право кожного народу спілкуватися у своїй країні своєю мовою. Рада об'єднання, яка ініціювала створення Європейського Союзу після двох світових війн, прийняла першу постанову щодо мовного питання. «15 квітня 1958 року Рада постановила, що офіційні мови країн-членів повинні стати як офіційними мовами співтовариства, так і робочими мовами установ співтовариства.
«Єдність у різноманітності» — девіз Європейського Союзу. Уперше вжито у 2000 році. Він відображає одну з головних цілей цієї унікальної організації: забезпечити мир, добробут, багатство культур, традицій і мов у Європі. З цією метою європейці повинні діяти спільно.

Хронологія розширення ЄС

Як влаштований Європейський Союз?

Завдання які має виконати Україна, щоб вступити в ЄС

- Зміна законодавства про національні меншини.
- "Закон про медіа" (приведення медіа законодавства у відповідність до європейського);
- Здійснення боротьби з відмиванням коштів;
- Антиолігархічний закон;
- Продовження судової реформи в Україні;
- Проведення реформи Конституційного Суду України;
- Посилення боротьби з корупцією;

посилання на відео: "Як святкується день Європи в 2023 році"

Supportive argument

Цікаві факти про ЄС

Type in a reason why you think this historical figure had a big impact on history.

● Найбільша країна ЄС — Франція.
● Європейський союз — це не міжнародна організація і не окрема держава, хоча має ознаки й того, й іншого.
● Сьогодні до ЄС входять 27 держав, які долучались до "європейської шістки" впродовж 5 хвиль приєднань
● Наймолодша країна Європейської Унії — Хорватія, яку прийняли в спільноту у 2013 роц
● Країни-засновниці ЄС — Франція, Італія, Бельгія, Люксембург, Нідерланди і Федеративна республіка Німеччина. Термін їхнього членства перевищує 60 років.
● Його "батьки" — Європейська економічна спільнота і Європейська спільнота вугілля і сталі.
● Рік заснування Європейського союзу — 1958.

Type in a supportive argument for the reason provided.