av Яна Адамлюк för 6 årar sedan
695
Mer av detta
Під алюзивним власним ім’ям ми розглядаємо одиницю мови, що використовується автором у тексті, з метою реалізації виразного маркування деяких осіб з натяком на використання імен відомих особистостей. Відповідно до відомої енциклопедичної інформації, назви, пов'язані з історією, літературою, культурою, міфологією, належать до алюзивних антропонімів.
Найважливі функції це:
Засоби масової інформації Сполученого Королівства складаються з декількох різні видів засобів масової інформації: телебачення, радіо, газети, журнали і веб-сайти. Великобританія має широкий спектр постачальників засобів масової інформації, найбільш популярними з яких є канали суспільного мовлення. Британські засоби комунікації завжди були сучасними і складнимих, та завжди були прикладом для багатьох народів.
Російський дослідник М. Д. Тухарілі виділяє три різновидиалюзії:
1) антропоніми - власне імена, космоніми - найменування планет, зірок, топоніми - географічні назви, зоуніми - імена тварин, птахи, кетомоніми - найменування історичних подій, свят і т. П., І, нарешті, афоніми - імена богів , демони, міфологічні персонажі тощо;
2) міфологічні, біблійні, історичні, літературні та інші реалії;
3) алюзія може бути локалізована у цитатах, спогадах та ін.
Маніпулювання користується попитом сьогодні більше, ніж будь-коли, і присутнє практично у всіх сферах суспільного життя. Духовні цінності пропагуються у духовній сфері через пріоритети виховання, освіти, мистецтва та літератури. У політичній сфері пропагуються образи та привабливі з точки зору маніпулятора (політична система), носії політичних ідей за допомогою PR-засобів, політичних реклам в засобах масової інформації.
Алюзія. Художньо-стилістичний прийом – натяк на загальновідомий історичний, літературний чи побутовий факт у розрахунку на обізнаність і кмітливість читача, який має витлумачити цей натяк, наприклад: піррова перемога – перемога, здобута ціною величезних жертв.