Categorie: Tutti - транспорт - інфраструктура

da іваночка левицька mancano 4 anni

267

MindomoExport

Різні види транспорту використовуються для ефективного переміщення вантажів у сучасних шахтах, враховуючи техніко-економічні вимоги та гірничо-геологічні умови. Локомотиви та конвеєри широко застосовуються для горизонтальних і похилих виробок, тоді як для крутих пластів використовуються самопливні установки і спіральні спуски.

MindomoExport

Види транспортних засобів

Спеціалізовані вантажні автомобілі

До спеціалізованого рухомого складу (СРС) автомобільного транспорту (АТ) відносяться автомобілі та автопоїзди, причепи та напівпричепи, пристосовані для перевезення одного чи декількох однорідних вантажів і обладнані різними пристосуваннями і пристроями, що забезпечують зберігання вантажів, механізацію вантажно-розвантажувальних робіт і ефективне їхнє використання в різних дорожніх і кліматичних умовах.

цистерни

Пові́тряний тра́нспорт — вид  транспорту, де як  транспортний засіб  для перевезення  пасажирів пошти  і 

вантажів використовуються повітряні судна важчі за 

повітря  — насамперед  літаки  та  вертольоти

 (гвинтокрили). Такий вид транспорту є найшвидшим але-й найдорожчим.  Люди вперше почали літати на  повітряних кулях  і відкрили добу польотів  5 червня 1783  на  аеростаті

, а дещо пізніше на  дирижаблях  з  двигунами . Але найбільш широко для перевезення людей, а також у військових цілях, використовуються літаки. З винаходом бензинового двигуна брати  Райт  у  1903  здійснили перший керований політ, що підштовхнуло розвиток літакобудування. Перший військовий 

реактивний літак  Мессершмітт (див. також  реактивний двигун) було створено  1939  року. По закінченню  Другої світової війни  жваво розвивалося  цивільне літакобудування , і вже  1969 року, був створений перший  надзвуковий пасажирський літак Конкорд .

для сипких вантажів
для зріджених газів
для продуктів харчування
для нафтопродуктів
фургони
ізотермічні
для промтоварів
універсальні
самоскиди
думпери
кар'єрні
сільськогосподарські
будівельні

Підземний транспорт

При будівництві сучасних великих шахт (рудників) вантажі транспортують: по магістральних горизонтальних виробках — локомотивами (як правило), по похилих — конвеєрами, канатними і гідравлічними установками, по виробках великої продуктивності й малої довжини — конвеєрами. Відповідно до основних техніко-економічних напрямків розвитку шахтного транспорту і залежно від гірничо-геологічних умов застосовують різні його види. Для розробки пологих і похилих пластів використовують: в ділянкових горизонтальних і пологих виробках з кутом нахилу 16…18° — конвеєри, в виробках з кутом нахилу більш 18° — конвеєри або скіпові підйомники, у головних горизонтальних виробках — конвеєри або локомотиви. Для розробки крутих пластів застосовують: в ділянкових горизонтальних виробках — конвеєри, в ділянкових печах і гезенках — самопливні установки, в вертикальних міжгоризонтальних виробках — спіральні спуски, у штреках і квершлагах на горизонті приствольного двору — конвеєри і локомотиви.

Транспорт у вузлах сполучення виробок
штовхачі
шахтний локомотив
вагонетки
Магістральний
автонавантажувачі
електровізки
електронавантажувач
Привибійний
конвеєри
локомотиви

Наземний транспорт

Для впровадження АСОП на наземному транспорті пропонується спеціальне обладнання для кожної рухомої одиниці. На кожному вході-виході встановлюється електронний компостер та один АРМ з пультом водія. Данні про всі оплати в межах транспортного засобу передаються до єдиного центру управління розрахунками.

Мотоцикл
мопед
скутер
моторолер
Автомобілі
легкові автомобілі

пікап

джип

мінівен

кабріолет

хетчбек

універсал

седан

таксі
Автобусні рейси
Тролейбус
маршрутні таксі
Автобуси

туристичні

міжміські

місцевого сполучення

міські

Залізничний транспорт
Трамвай
електричка
Поїзд

Водний транспорт

Водний транспортний комплекс є багатофункціональною структурою, що задовольняє потреби національної економіки у транспортному забезпеченні. Морські та річкові порти є складовою частиною транспортної і виробничої інфраструктури держави. Від ефективності функціонування портів, рівня їх технологічного та технічного оснащення, відповідності системи управління та розвитку інфраструктури сучасним міжнародним вимогам залежить конкурентоспроможність вітчизняного транспортного комплексу на світовому ринку.

Інші морські судна
інші судна
військові кораблі
яхти
Комерціні морські та річкові судна
інші комерційні судна
Круїзні кораблі
пароми
пасажирські лінії

Повітряний транспорт

Повітряний транспорт на сьогоднішній день – це найшвидший і найдорожчий вид транспорту й перебуває поза конкуренцією в подоланні великих водних і арктичних просторів, на далеких і наддалеких маршрутах, виконує найважливіші завдання інтернаціоналізації й глобалізації світового господарства. До останнього часу він спеціалізувався переважно на перевезенні пасажирів, а серед перевезених вантажів переважали пошта, багаж, а також швидкопсувні продукти. Однак повітряний транспорт усе більше виконує різні функції наукові, природоохоронні, протипожежні, рятувальні, монтажні, поліцейські, переміщення тільки самих коштовних або термінових вантажів. їх кількість і обсяг буде збільшуватися завдяки створенню нових типів і поколінь літаків і вертольотів, інших родинних видів повітряних засобів.

Інші рейси
Інші літальні засоби
Повітряні таксі
Приватні літаки
Чартерні рейси
Іноземні авіарейси
Національні авіарейси
Регулярні рейси
Іноземні авіакомпанії
Національні авіакомпанії