Categories: All - доступ - навички - інформація - технології

by Василь Кузик 1 year ago

231

Робота з державними реєстрами України

В сучасних умовах роботи з державними реєстрами України важливо знати особливості доступу до них, особливо в умовах воєнного стану. Володіння навичками пошуку та обробки інформації в реєстрах стає необхідністю для професійної діяльності.

Робота з державними реєстрами України

Робота з державними реєстрами України



Підсумки заняття

Домашнє завдання

Виконати додаткові завдання з даної роботи

Виконати завдання для самостійної роботи на лабораторною роботою № 1

Оцінювання студентів
Формування висновків


Закріплення матеріалу

Проходження тестового контролю "Робота з державними реєстрами України"

http://moodle.gi.edu.ua/course/view.php?id=171


Огляд основних питань, понять розглянутих на зайнятті


Робота з реєстрами

Алгоритм роботи з пошуком даних в державних реєстрах

може відрізнятись в залежності від конкретного реєстру, оскільки кожен з них має свою власну структуру та способи організації даних.


Однак, у загальному можна виділити такі етапи роботи з пошуком даних в державних реєстрах:


1.   Вибір реєстру: потрібно визначити, до якого реєстру відноситься інформація, яку потрібно знайти. Наприклад, якщо потрібно знайти інформацію про юридичну особу, то варто перевірити державний реєстр юридичних осіб.


2.   Визначення параметрів пошуку: потрібно визначити, які параметри пошуку необхідні, щоб знайти потрібну інформацію. Це може бути, наприклад, назва організації, ЄДРПОУ, адреса, дата реєстрації, тощо.


3.   Виконання пошуку: після визначення параметрів пошуку необхідно виконати запит до реєстру та обробити результати. Це може включати фільтрацію та сортування результатів, якщо потрібно.


4.   Аналіз результатів: після виконання пошуку потрібно проаналізувати результати, щоб знайти потрібну інформацію. Це може включати перевірку даних, їх порівняння з іншими джерелами, та інші дії.



5.   Оформлення результатів: після знаходження потрібної інформації, потрібно оформити результати пошуку в зручному форматі. Наприклад, це може бути звіт з результатами пошуку, таблиця або звіт у форматі PDF.





Завдання 5

Користуючись реєстром друкованих засобів масової інформації знайти дані (серію і № свідоцтва, вид видання, дата державної реєстрації та відомості про засновників) про ЗМІ відповідно до індивідуального варіанту, а при закритому даному реєстрі використати інтелектуальну систему gptchat або opendatabot для пошуку даної інформації. Вказати, яка інформація з пошуку є закритою і для інтелектуальної системи.




Завдання 4

У реєстрі методик проведення судових експертиз знайти відомості про відповідні методики судових експертиз згідно індивідуального завдання поданого на moodle.gi.edu.ua у роботі.





Завдання 3

Користуючись Єдиним реєстром адвокатів України визначити дані (№ свідоцтва, дата реєстрації, ім`я, прізвище, загальний стаж, вибірку здійснити по 3 особи стажем до 5, 10, 20 років діяльності, вибирати адвокатів з Тернопільській області).



Завдання 2

Користуючись єдиним державний реєстр судових рішень, визначити для організації відповідно до індивідуального варіанта (див. на moodle.gi.edu.ua список варіантів № 2 до роботи) адресу, номер і дату видачі свідоцтва про реєстрацію, інформацію про керівника формування; Заповнити таблицю порівняльних характеристик єдиного державного реєстру судових рішень України та Системи пошуку та аналізу судової практики - PRAVOSUD/




Завдання 1

Користуючись єдиним реєстром громадських формувань, визначити для організації відповідно до індивідуального варіанта (див. на moodle.gi.edu.ua список варіантів № 1 до роботи) адресу, номер і дату видачі свідоцтва про реєстрацію, інформацію про керівника формування, а при закритому даному реєстрі використати інтелектуальну систему gptchat або opendatabot для пошуку даної інформації. Вказати, яка інформація з пошуку є закритою і для інтелектуальної системи.


http://moodle.gi.edu.ua/pluginfile.php/104140/mod_resource/content/1/PR3_%D0%A0%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8_%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%8E%D1%81%D1%82%D1%83_1.pdf



Оляд систем доступу до реєстрів

5. Державний реєстр друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності

https://dzmi.minjust.gov.ua/


Відомості, щодо зареєстрованих у встановленому законом порядку змін та через дані ДІЯ

https://data.gov.ua/dataset/fd25a249-4e5e-4257-b243-b9c16a8d0b6d/resource/088187f8-f1db-4ad5-9016-862bfed4228b


4. Реєстр методик проведення судових експертиз

https://rmpse.minjust.gov.ua/


3. Єдиний реєстр адвокатів України

https://erau.unba.org.ua/


2. Єдиний державний реєстр судових рішень

https://reyestr.court.gov.ua/



1. Єдиний реєстр громадських формувань

https://minjust.gov.ua/unitarylist


Відомості, щодо зареєстрованих у встановленому законом порядку політичних партій

https://minjust.gov.ua/ddr/services/legalisation-zmi


Підготовка

Налаштування opendatabot

https://opendatabot.ua/

Реєстрація в програмі ПРАВОСУД, на сайті chatgpt

https://pravosud.com.ua/

https://openai.com/blog/chatgpt


Перевірка готовності аудиторії та студентів до заняття