by Дашка Марчук 6 years ago
683
More like this
Німеччина - один з цікавих напрямків Європи, що пропонує туристам найкращі міста, замки. Це країна в Центральній Європі, демократична
федеративна республіка. Офіційна назва — Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина.Складається з 16 федеральних земель. Столиця і найбільше місто країни — Берлін. Займає площу 357 021 км². Клімат помірний сезонний. Населення — 81,8 млн осіб. Член Європейського Союзу
та НАТО. Країназ найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Німеччина є другим за популярністю місцем міграції в світі, поступаючись тільки США.
Недалеко від Кельна в невеликому містечку Брюль знаходиться Палац Аугустусбург - одна з перших споруд у стилі рококо в Німеччині. Побудований в якості заміської резиденції на початку 18 ст архієпископом Клеменсом Августом на фундаменті середньовічного замку, він досі зберіг свою первозданну красу і привабливість. Всередині надзвичайно розкішне оздоблення із справді королівським розмахом. Шкода, що в самому палаці не можна фотографувати, а фотографувати там є що. Однак ніяке фото не передає тієї пишноти. Палац оточений чудовим парком в стилі барокко, що потопає в квітах, фонтанах, дивовижних деревах і тінистих вуличках з гравійною доріжкою. На даний момент палацовий комплекс є музеєм, а також одним з об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вхід в парк - безкоштовний, а до палацу - платний. Але справа того варта.
Штутгарт розташовується в південній Німеччині і є раєм для всіх автолюбителів. Тут виробляють свої шедеври Mercedes, Порше і Майбах. Навіть якщо ви не є фанатом спортивних автомобілів, то величезні музеї Mercedes і Порше здивують вас. Відправившись на екскурсію навколо Штутгарта, ви зможете насолодитися вражаючими замками, палацами і виноградниками.
У молодому віці Дітріх відводили невеликі ролі в драмах, і вона довго не привертала до себе уваги. «Першовідкривачем» таланту Дітріх став кінорежисер Джозеф фон Штернберг. Саме він призначив ще не відому німецьку акторку на роль Лоли-Лоли в «Блакитному ангелі». Образ шансонетки, який вона майстерно зіграла в цій кінострічці, приніс Марлен довгоочікувану славу. Після приходу нацистського режиму вона виїхала до Голлівуду, де згодом стала найбільш високооплачуваною акторкою того часу. Сам Адольф Гітлер боровся за повернення Дітріх до Німеччини, адже вона була його улюбленою акторкою: Гітлер відверто захоплювався і її зовнішністю, і талантом. Утім, усі спроби заманити Марлен назад на батьківщину зазнавали фіаско. Дітріх публічно засуджувала нацистський режим і навіть виступала з антинацистськими промовами на американському радіо.
За час своєї акторської кар’єри Дітріх співпрацювала з такими видатними режисерами, як Біллі Вайлдер, Фріц Ланг, Альфред Хічкок та Орсон Веллс. У 50-х роках зірка вирішила на певний час зійти зі сцени, натомість зайнялася журналістикою.
Народився композитор у місті Франкфурт-на-Майні. У дитинстві музика стала для Ганса ліками від особистої трагедії: Циммер рано втратив батька, і фортепіано було для нього єдиним порятунком. Формалізованої науки, як і більшість геніїв, композитор не любив. В одному з інтерв'ю він зізнався: «Мої "формальні" заняття обмежилися двома тижнями уроків гри на фортепіано. Мене виганяли вісім шкіл, тому я приєднався до музичного гурту і, по суті, був самоучкою».
«Пірати Карибського моря», «Гладіатор», «Інтерстеллар», «Код да Вінчі», «Ангели і демони», «Інферно» – усі ці голлівудські стрічки пов'язані з ім'ям талановитого німця. На рахунку 60-річного німецького композитора Ганса Циммера – саундтреки для понад 150 фільмів. Із творчістю музиканта знайомі й діти, адже мелодії Циммера звучать у мультфільмах «Панда Кунг-Фу», «Вінні Пух» та в усіх частинах «Мадагаскару». А його музичний супровід до диснеївського «Короля Лева» навіть удостоївся Оскара.
З-поміж інших композиторів Циммера вирізняє його гнучкість у творчості: він уміє працювати в усіх жанрах і з різними інструментами. Крім того, Циммер має особливий талант відчувати історії. Саме тому з німецьким композитором так охоче співпрацюють навіть найпримхливіші кінорежисери.
Зараз композитор живе в Лос-Анджелесі і керує музичним відділом компанії DreamWorks. Він уже має нагороду «Греммі» та «Оскар», і входить до десятки найбільш високооплачуваних композиторів у світі – його доходи сягають $82 млн і з геометричною прогресією зростають ледь не щомісяця.
Дрезден знаходиться на сході країни, і славиться своїми численними історичними будівлями, які змусять вас відправитися на кілька сотень років в минуле, коли це була столиця царства.
Це монументальне місто також прикрашене багатими культурними цінностям, в тому числі урочистими сходами, панорамними терасами і площєю. 63 відсотки Дрездена займає ліс і зелені насадження, і тому не дивно, що місто вважають одним із найзеленіших міст в Європі.
Франкфурт
Ще одне найбільше місто в Німеччині, яке вважається економічним і культурним центром країни. Це батьківщина найбільш шанованих письменників Німеччини, серед яких, Йоганн Вольфганг Гете.
Головна вежа є однією з головних визначних пам'яток Франкфурту, з верхньої частини якої відвідувачі можуть насолодитися прекрасним видом на місто.
Палменгарден - Ботанічний сад тропічних рослин. Ті, хто відвідує Франкфурт з дітьми, може відвідати відомий Франкфуртський зоопарк, який може похвалитися великою колекцією тварин, зібраних з усіх континентів планети.
Також, в місті є багато музеїв, церков і висотних хмарочосів, готелів.
У Німеччині найбільшими містами є столиця держави Берлін, а також Гамбург, Мюнхен, Лейпциг, Бонн, Дрезден, Дюссельдорф та інші. Найбільше місто Німеччини як за площею, так і за кількістю жителів впевнено влаштувався Берлін. На другому місті - найбільше місто-порт Гамбург, а третьому - чарівне місто Мюнхен. Ось трійка лідерів найбільших міст Німеччини, які преважають як за своєю площею та і за кількістю населення.
Мюнхен – столиця землі Баварія, третій за величиною і другий по відвідувані туристами після Берліна місто в Німеччині. Він також є крупним фінансовим, промисловим і культурним центром. А у області засобів зв’язку і реклами, Мюнхен взагалі вважається другим містом в світі після Нью-Йорка. Це одне з найзатишніших і гостинніших міст Німеччини. Місто носить космополітичний характер, оскільки чверть його населення мають іноземне походження. Мюнхен привертає туристів не тільки своєю багатою культурою, прекрасними парками, архітектурою в стилі Готики і Бароко, але і бурхливим нічним життям, і, звичайно, пивними залами. Адже, що може бути краще, ніж насолодитися знаменитим на весь світ баварським пивом. У місті безліч пам’ятників, великих музеїв і художніх галерей. Місто Мюнхен лежить біля підніжжя баварських Альп, тому сюди взимку з’їжджаються спортсмени зі всього світу, щоб зайнятися лижними видами спорту. Але найбільшою привабливістю, без сумніву, користується свято пива, яке носить назву Октоберфест. Цю знамениту подію щороку відвідують мільйони людей зі всього світу, під час якого пиво просто ллється річкою. До речі, підраховано, що, в середньому, за весь період святкування споживається близько п’яти мільйонів літрів пива.
Визначні пам’ятки Мюнхена. Точка відліку і місце зустрічей в Мюнхені – площа Марієнплатц перед Новою ратушею. За Ратушею — ринок Віктуалієнмаркт, місце завжди жваве і неспокійне, де можна купити все не світлі. Зліва від Нової ратуші видно дві башти символу Мюнхена, церкви Фрауенкирхе XV століття. Через квартал – величезний палац династії Віттельсбахов Резіденц. До резіденц, у свою чергу, примикає Національний театр Баварії, одночасно – Національна опера, одна з кращих в Німеччині. І так далі – приїхавши в Старе місто Мюнхена, зупинитися неможливо: за однією визначною пам’яткою вже видно наступну.
Музеї в Мюнхені. Гліптотека, Античні колекції, Міська галерея, Державні графічні збори, Стара і Нова Пінакотеки, Єгипетські збори, Музей нумізматики, музеї іграшок, Технічний музей.
Марієнплатц.Від самого заснування Мюнхена площа Марієнплатц була найжвавішим місцем міста. Тут розташовується нова міська ратуша, готичну башту якої прикрашає величезний годинник, що б’є щодня в 11, 12 і 17 годин. На східній стороні площі знаходиться будівля старої ратуші, в якій сьогодні знаходиться музей іграшок. Замок Німфенбург. Цей замок, побудований у стилі барокко, був літньою резиденцією баварських королів. У цьому замку народився король Людовик II. Вражаюче своєю красою внутрішнє убрання палацу, галерея Людовика II, просторий парк з каналами, озерами і захованими в глибині маленькими садовими палацами, — все це робить замок Німфенбург одним з найбільш відвідуваних місць в Мюнхені.
Стара і Нова Пінакотеки. Одна із найзнаменитіших картинних галерей світу. У її збірках є полотна практично всіх відомих художників XIV-XVIII століть. У збірках Нової Пінакотеки живопис XIX століття. На Королівській площі розташовані ще 7 музеїв, серед яких галерея «Ленбах-хаус» із знаменитою колекцією «Синього вершника» (У. Кандінській), музей античної скульптури, музей стародавнього античного мистецтва. Найбільша кількість відвідувачів традиційно привертає німецький політехнічний музей — найкрупніша в світі експозиція, що відноситься до історії науки і техніки, яка постійно поповнюється зразками новітніх досягнень.
Портове місто Гамбург є другим за величиною і одним з самих відвідуваних в Німеччині. Порт міста вважається одним з найзайнятіших в Європі. Це дім для багатьох крупних видавничих компаній, ЗМІ і рекламних агентств. Підраховано, що в місті проживає найвищий відсоток мільйонерів в Німеччині. Гамбург завжди був дуже гнучким містом, здатним оправитися від багатьох бід його 1200-річної історії.
Його порт на Північному морі був майже повністю зруйнований протягом Другої світової війни. Але з уламків старого працелюбні жителі Гамбурга змогли створити ще більше і красивіше місто з величезними парками, вражаючими будівлями і важливими культурними установами. Сьогодні Гамбург — це найзеленіше місто в Європі з лісистими місцевостями, сільськогосподарськими угіддями і приблизно 1400 парками, і садами. До речі, зелений вважається офіційним кольором міста.
Найбільше озеро Альстер, що утворилося ще в 13 столітті, розташоване прямо в центрі Гамбурга і займає площу більшу, ніж князівство Монако. У місті 2400 мостів, більш ніж у Венеції, Амстердамі і Лондоні разом узятих. Вважається, що Гамбург — приморське місто . Тим часом до Північного моря від нього ще 100 км по Ельбі. Щорічно цей шлях проходять приблизно 12 тис. морських суден. У гамбургській гавані знаходиться найбільший в світі складський комплекс, який тягнеться в довжину більш ніж кілометр і є приголомшуючим грандіозним музеєм просто неба.
Туриста, що опинився у Гамбурзі в неділю, неодмінно повезуть на Фішмаркт, рибний ринк . Історики вважають, що він існує з 1703 року. Ринок відкритий тільки з 6 до 10 ранку, оскільки в старі часи старійшини дозволяли торгівлю лише до початку церковної служби. Всесвітньо відомий гамбургський Ріпербан — квартал червоних ліхтарів, де мистецтво продажу любові перетворилося на найбільшу туристичну визначну пам’ятку. Це «кубло вади» дає щонайпотужніший енергетичний імпульс нічному життю міста і в цілому його індустрії розваг.
Берлін — найбільше місто Німеччини Берлін — це агломерація міст, сіл, комун, місто, в якому з’єднуються села і ліси. Зі сходу на захід він тягнеться на 45 км, а з півночі на південь — на 38 км. Берлін стоїть на річці Шпреє (Spree).
Визначні пам’ятки Берліна: Пам’ятник Фрідріха Великого, Університету ім. Гумбольдта в Берліні, Бранбенбургські ворота, Церква пам’яті, зоопарк в Берліні, Берлінська стіна.
Бульвар Унтер-ден-Лінден з його численними кафе — тут берлінські закохані призначають один одному побачення у пам’ятника Фрідріха Великого, причому не де-небудь, а під хвостом у його коня. Тут носяться на велосипедах студенти Університету імені Гумбольдта. Тут їздять затишні двоповерхові автобуси-доппельдеккери – до Бранбенбургських воріт Рейхстагу і далі на захід. Тут в старовинному кварталі церкви Св. Миколи можна просидіти весь день за столиком кафе, як в театрі, де Берлін із задоволенням показує себе своїм гостям. Бульвар Курфюрстендамм — це квартал дорогих бутіків і величезних торгових центрів, де серед сучасних будівель підноситься Церква пам’яті – Gedaechtniskirche. У 1944 році в церкву потрапила бомба, а після війни її не стали відновлювати, залишили як є — як нагадування нащадкам. Берлінці прозвали Церкву пам’яті «Порожнім зубом Берліна». А ще тут, в самому центрі, розташований знаменитий Берлінський зоопарк, закладений в 18 столітті.
Берлінська стіна — Зведена 13 серпня 1961 року Берлінська стіна розділила місто і перетворила західний Берлін в свого роду острів посеред ГДР. Вона стала смертельною пасткою для багатьох людей. На західній стороні стіна була списана політичними гаслами і розмальована строкатими картинами. Після падіння стіни тисячі людей, озброївшись молотками, прагнули відколоти цінний шматочок строкатої стіни. В даний час важко уловити сліди стіни в зовнішності міста. Особливо детально і барвисто історія Берлінської стіни документована в музеї на Чекпоїнт Чарлі, тут же збереглася годинна будка від колишнього прикордонного переходу країн союзників. У «East-Side-Gallery« на відстані багатьох сотень метрів розташувалася найбільша виставка просто неба. Відомі художники стилю «Графіті» використовували стіну як свої полотна. У районі Берліна Веддінг знаходиться пам’ятне місце з постовим проходом і частиною стіни, що документує зведення межі. На багатьох ділянках, де проходила межа, встановлені хрести в пам’ять жертв. На інших ділянках асфальт маркірований червоними смугами на тих місцях, де стояла стіна.