Categories: All - суспільство - інформація - компетентність - спілкування

by Станіслав Чекмарьов 1 year ago

113

Інтегральна компетентність

Важливі загальні компетентності включають здатність ефективно спілкуватися як державною, так і іноземними мовами, як усно, так і письмово. Важливим є також вміння користуватися інформаційними та комунікаційними технологіями для обробки та аналізу інформації з різних джерел.

Інтегральна
компетентність

Інтегральна компетентність

Спеціальні компетентності (СК)

СК 15. Здатність вивчати типи електронних платежів з метою створення стратегічних конкурентних переваг для організації.
СК 14. Здатність до використання електронних мереж для пошуку та обміну інформацією, побудови вебсайтів, вебсторінок.
СК 13. Здатність розробляти алгоритми, програмне забезпечення комп’ютерних систем, системи опрацювання економічної інформації.
СК 12. Здатність до створення різних організаційних форм інформаційного бізнесу.
СК 11. Здатність пов’язувати стратегію і тактику маркетингового управління підприємства, приймати узгоджені управлінські рішення в галузі ціноутворення та рекламно-інформаційної діяльності.
СК 10. Здатність використовувати та проектувати інформаційні системи управління потоками даних в підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності.
СК 8. Здатність визначати засобами комп’ютерного моделювання потреби споживачів як пріоритетних суб’єктів ринку та пошуку оптимальних шляхів їх реалізації. СК 9. Здатність застосовувати моделі електронної комерції та інформаційного бізнесу у сфері підприємницької, торговельної та біржової діяльності.
СК 7. Здатність застосовувати основи обліку, оподаткування та страхування в підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності.
СК 6. Здатність виконувати професійні завдання з організації діяльності підприємницьких, торговельних та біржових структур.
СК 5. Здатність здійснювати діяльність із дотриманням вимог нормативно-правових документів у сфері підприємницької, торговельної та біржової діяльності.
СК 3. Здатність застосовувати інноваційні підходи на засадах впровадження інформаційних технологій в діяльність підприємницьких, торговельних та біржових структур. СК 4. Здатність застосовувати системи підтримки прийняття рішень щодо визначення перспектив реалізації товарів і послуг у підприємницькій, торгівельній та біржовій діяльності.
СК 2. Здатність обирати та використовувати відповідні інноваційні методи та інформаційно-комунікаційні технології для обробки статистичної та аналітичної інформації для обґрунтування та прийняття рішень щодо діяльності підприємства.
СК 1. Здатність враховувати основні закономірності й сучасні досягнення у підприємницькій, торговельній та біржовій діяльності.
ЗК 4. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово. ЗК 5. Здатність спілкуватися іноземною мовою. ЗК 6. Здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології. ЗК 7. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел. ЗК 8. Здатність виявляти ініціативу та підприємливість. ЗК 9. Здатність до ділових комунікацій у професійній сфері, знання основ ділового спілкування, навички роботи в команді, уміння вести дискусію.
ЗК 1. Здатність реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (вільного демократичного) суспільства та необхідність його сталого розвитку, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні. ЗК 2. Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця в загальній системі знань про природу і суспільство та в розвитку суспільства, техніки і технологій, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя. ЗК 3. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.

Загальні компетентності (ЗК)

ЗК 9. Здатність до ділових комунікацій у професійній сфері, знання основ ділового спілкування, навички роботи в команді, уміння вести дискусію.
ЗК 8. Здатність виявляти ініціативу та підприємливість.
ЗК 7. Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.
ЗК 6. Здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології.
ЗК 5. Здатність спілкуватися іноземною мовою.
ЗК 4. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.
ЗК 3. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.
ЗК 2. Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця в загальній системі знань про природу і суспільство та в розвитку суспільства, техніки і технологій, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя.
ЗК 1. Здатність реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (вільного демократичного) суспільства та необхідність його сталого розвитку, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні.
Здатність вирішувати типові спеціалізовані задачі та практичні проблеми в галузі підприємницької, торговельної та біржової діяльності або у процесі навчання, що вимагає застосування положень і методів системи наук, інформаційно- комунікаційних технологій, які формують концепції організації і функціонування підприємницьких, торговельних, біржових структур та може характеризуватися певною невизначеністю умов; нести відповідальність за результати своєї діяльності; здійснювати контроль інших осіб у визначених ситуаціях.