Categorieën: Alle - творчість

door Коробка Ніка 1 jaar geleden

470

Теорія поколінь

Покоління Y, також відоме як мілленіали, характеризується вірою у можливість досягнення неможливого, відмовою від традиційних шлюбних зобов'язань і постійним пошуком себе. Вони цінують духовні та емоційні аспекти життя вище матеріальних благ, часто залишаючись жити з батьками довше, ніж попередні покоління.

Теорія поколінь

Теорія поколінь

Покоління Z

2005 по 2015 рр - "зумери"
Відмінні риси покоління Z: переконаність, що всі люди рівні і кожен може домогтися бажаного; тяга до нової інформації, але актуальною на даний момент; поверхневі знання багато про що, простіше кажучи, про все і ні про що; сила волі, здатність йти до кінця; емоційна залежність від нових вражень. У 2021-му році "зумерам" виповниться максимум 16 років, тому рекомендацій про те, як з ними працювати, ми дати не ризикнемо. Але спілкуватися з ними не так вже й складно - враховуйте факт того, що ці "цифрові дітки" - нове слово в історії. Люди з покоління Z допитливі, амбітні і моторошно самовпевнені. Будучи під впливом блогерів, підлітки прагнуть до слави. Єдина мотивація для них - саморозвиток. Тільки так, враховуючи свою первинну вигоду, представники даного покоління погодяться щось зробити для вас. Більш того, постарайтеся переконати "зумерів" в тому, що їхня думка - безцінна.

Покоління Y

1984 по 2005 рр.
Характерні риси покоління Y: віра в те, що неможливе можливо; небажання сковувати себе узами шлюбу і заводити дітей; постійний пошук себе і свого місця в світі; неприйняття обмеження свободи дій; бунтарський дух і жага пізнати світ. "Покоління Некст" вважає, що духовний і емоційний фактор людини важливіше матеріального, тому багато представників довго не залишають батьківський дім і не прагнуть бездумно класти своє життя на вівтар національної валюти - вони творять. "Мілленіали", на відміну від їх батьків, можуть вибирати собі не тільки професію, а й місце проживання, тому нескінченно пробують свої сили в різних іпостасях, вважаючи, що робота, перш за все, повинна приносити задоволення.

Покоління Х

1964 по 1984 рр.
характерні ознаки: недовірливість до політиків і влади; бажання все перевіряти самостійно і бути в курсі подій; звичка розраховувати тільки на себе; лабільна психіка і можливість підлаштовуватися під обставини; стійкість духу, інстинкт виживання. В цілому, можна сказати, що період 80-х сформував людей нового типу, готових до змін, особливо, якщо їх вимагають серця. Їм претили "совкові" підвалини, представники покоління X прагнули підкреслити свою індивідуальність і вирватися з порочного кола соціалістичних норм. Вони менше, ніж їхні батьки, покладаються на державу, більше - на свою власну інформативність.

Бебі-бумери

1944 по 1967 рр.
Відмінні риси покоління Бебі-бумерів: схильність до колективних видів діяльності; довірче ставлення до однолітків; віра в світле майбутнє держави; готовність працювати "за ідею"; консервативний погляд на світ. На жаль, все, у що вірили ці люди, звалилося в 80-е, коли в країні почалася перебудова. На той момент представникам покоління Бебі-бумерів було від 18 до 40 років, відповідно, мало хто з них змогли прийняти нові реформи і суспільний лад держави.

Мовчазне покоління

1925 по 1944 рp.
Покоління пізніше назвали "мовчазним" через характерні риси, що об'єднують багатьох представників: терплячість і слухняність; шанування законів; замкнутість і небагатослівність; відсутність бунтарського духу; дотримання правил; запасливість і обережність; довіра до медичних працівників; дбайливе ставлення до здоров'я; працьовитість. Представники Мовчазного покоління закохувалися один раз і на все життя, заводили не більше одного-двох близьких друзів, рано одружувалися і народжували спадкоємців. Всі свої сили і знання вони віддавали на благо країни, відновлюючи її після руйнівної війни, яка зробила багатьох з них сиротами. Люди, що потрапляють під цю категорію, зберігали кожну шпильку, економили на продуктах і ніколи нічого не викидали - "авось стане в нагоді".

Найвеличніше покоління

1901 - 1925 рр.
в свідомому віці застали події, про які навіть, через майже сто років, вголос говорять неохоче: сталінські репресії, Велику Вітчизняну війну, голод, заслання, трудові табори. Саме тому умови існування і побут не можна назвати легкими. За давністю років докладної інформації про особливості багатьох представників Найвеличнішого покоління, на жаль, не збереглося.