Kategorier: Alle - реформи - революція

av Denis Koval 3 år siden

179

суспільно-політичні течії

Соціалізм розглядається як система ідей та поглядів, спрямованих на створення суспільно-економічного ладу, де домінує колективна власність та справедливий розподіл матеріальних благ.

суспільно-політичні течії

суспільно-політичні течії

Keywords: summer break, summer activities, summer vacation essay, visiting places, activities for kids

Describe the main activities you did this summer and mention the places you have visited and the people who have been with you this summer.

Консерватизм

Досягання цілей (шляхи)- уміренні реформи
Основні вимоги-збереження і укріплення устоїв суспільства
Основна мета-збереження порядків
Представниками були аристократична та феодальна знать, були прихильниками стабільності суспільства
Сукупність різноманітних ідейно-політичних і культурних течій, які спиралися на ідею традицій і спадкоємності в соціальному й культурному житті. Для нього характерні: -прихильність до існуючих і сталих соціальних систем, норм і порядків; -неприйняття революцій і радикальних реформ; -відстоювання еволюційного розвитку.

Соціалізм

What are the places you visited this summer?

Шлях досягнення мети- РЕВОЛЮЦІЯ
Основні потреби- встановлення суспільної властності на засоби виробництва
Основна мета- створення соціалістичної держави
декларація соціалістичних ідей не відповідала реаліям життя, супроводжувалася порушенням прав і свобод громадян, репресіями. Економічний розвиток гальмувався, посилювалось технологіч- не, соціальне відставання від розвинених країн Заходу. Кризові явища в соціалістичних країнах, що наростали, та розпад СРСР у 1991 р. призвели до повалення соціалістичного устрою в Європі та ряді країн Азії.
Це сукупність ідей і поглядів, спря- мованих на встановлення такого суспільно-еко- номічного ладу, де існують: колективна власність (приналежна державі, виробничим колективам тощо) і справедливий, з погляду соціалістів (най- частіше — зрівняльний), розподіл матеріальних благ; 2) соціально-економічна та політична система, яка стверджувалася в Росії після біль- шовицького перевороту 1917 р. і надалі в СРСР (до початку 1990-х років) та деяких інших країнах Східної Європи, Азії, Латинської Америки

Type in the name of a place you visited this summer.

Марксизм

What are the activities you did during the summer break?

Мало 3 основні теорії: 1. теорія класів і класової боротьби, 2. теорія капуталізму , 3. теорія суспільно-економічних формацій
Філософське, економічне й політичне вчення, основоположниками якого в середині XIX ст. були К. Маркс і Ф. Енгельс. К. Маркс і Ф. Енгельс розробили філософський «діалектичний матеріалізм», висунули ідеї щодо «матеріалістичного розуміння історії», економічних законів розвитку капіталізму, теорію класової бо- ротьби, теорію пролетарської — соціалістичної ре- волюції та переходу до комуністичного суспільства.
Представники демократичних сил критикували положення марксизму череззокрема: перебільшення ролі соціальних протиріч, класової боротьби й насильства; заперечення можливості еволюційного шляху розвитку суспільства; романтизація та перебільшення історичної ролі пролетаріату; відкидання загально-людської моралі

Type in the name of an activity you did this summer.