av Ольга Неєзжала 6 år siden
610
Mer som dette
Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. В цілому, політичне, економічне, наукове, спортивне життя всього світу «протікає» англійською мовою. Всілякі саміти і зустрічі глав держав, підписання указів, дебати – все це проводиться англійською мовою. Міжнародна торгівля, робота банківської системи, діяльність транспортної системи здійснюється англійською мовою. Міжнародні конференції, вивчення світового досвіду та обмін інформацією відбувається лише з використанням англійської мови. Та що там говорити – олімпійські ігри і всілякі змагання між країнами вибрали офіційною мовою саме англійську. Ми ще не враховували кіноіндустрію та музичний олімп. Фільми американського виробництва міцно увійшли в наше життя, а будь-який поп-виконавець вважає престижним заспівати не менше однієї пісні англійською мовою.
У світі налічується більше ніж 7 тис. мов, серед них 40 мов є найбільш розповсюдженими й на них розмовляють приблизно 60% населення світу. Не кожна мова є державною, та не в кожній державі розмовляють на одній мові. В багатьох країнах існують діалекти, які також рахують за окрему мову. І навпаки, в багатьох країнах офіційною є одна мова. Наприклад, англійська мова визнана офіційною у Великій Британії, США, Індії, Австралії, ПАР та інших країнах на всіх континентах світу.
Французька мова має важливе історичне значення, адже вона була найпопулярнішою, до визнання англійської мови. Французькою мовою розмовляють до 270 мільйонів населення світу, як в Європі, так і в Африці та Америці. Французька є важливою у Євросоюзі, столицею якого є франкомовний Брюссель. Для вивчення французька мова відносно проста і схожа на англійську.
Арабська мова. На ній говорять близько 400 мільйонів людей. Останнім часом арабська мова набула великого значення для світових переговорів, пов’язаних з темою енергетики або безпеки. Люди, що знають арабську, сьогодні затребувані на ринку праці. Також знання мови допомагає у мандрівці по «Арабському світі».
Китайська мова, а саме мандарин (діалект). Китайською розмовляють 1,5 мільярди населення. Більшість країн світу мають бізнес-зв’язки з КНР, тому знання цієї, досить складної, мови може вигідно виділити Вас в бізнес-середовищі та при прийомі на роботу.
Іспанська є найбільш простою для вивчення. Носіями іспанської мови є більше, ніж 700 мільйонів населення. Знання даної мови зробить мандрівку по Іспанії та Латинській Америці набагато цікавішою.
Для 500 мільйонів мешканців планети англійська мова є рідною, а для 1 мільярда населення – є другою національною мовою. У світі англійською мовою розмовляють більше 2\3 населення, англійською спілкуються в мандрівках, на ділових заходах, розмовляють в кіно. В будь якій країні, якщо Ви не знаєте національну мову, Ви, скоріш за все, зможете порозумітися англійською мовою. При вступі у Вищі навчальні заклади та при влаштуванні на роботу найчастіше вимагають знання саме англійської мови. Крім того, англійська мова є офіційною мовою ООН.
Що таке «рівень володіння мовою»? Пояснити не так просто, хоча всі ми розуміємо, що це певна база знань і навичок, на яку в процесі комунікації і спирається людина. Якщо ця база не надто міцна і багата, ми можемо переходити на альтернативні способи передачі інформації, які будуть залежати від настрою, характеру, а часто – і виховання. От тільки на мові жестів і нечленоподільних звуків багато чого співрозмовнику не розкажеш.
Рівень носія мови.
Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов’язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв’язними програмами висловлювання.
Upper-Intermediate – це вищий за середній рівень володіння англійською мовою, який позначається як B2. Це серйозний рівень знань, його досить для спілкування англійською мовою на будь-які теми майже у всіх сферах. На цьому рівні ви не вчите нові правила (так як всі основи були вивчені раніше), а закріплюєте, систематизуєте і доповнюєте більш складними випадками використання все ті ж модальні дієслова, часи, умовні речення.
Цей рівень англійської мови призначений для тих, хто:
• раніше вивчав англійську мову й володіє нею на рівні Pre-Intermediate.
Студенти на цьому рівні англійської мови (на додаток до вмінь та навичок опанованих на попередньому рівні):
• опановують 2200 слів та фраз, частина з яких являє собою стійкі вислови, ідіоми, фразові дієслова. Крім того, слухачі опановують різні варіанти вживання того самого слова, а також синоніми та антоніми різних лексичних одиниць;
• опановують складні граматичні структури;
• створюють складні речення, діалоги й тексти;
• можуть підтримувати тривалу бесіду;
• вміють правильно зрозуміти загальний зміст інформації з контексту й реагувати відповідним чином;
• можуть доповнювати виклад тої або іншої ситуації особистими коментарями;
• можуть скласти характеристику себе й інших.
Цей рівень англійської мови призначений для тих, хто:
• раніше вивчав англійську мову й володіє нею на рівні Elementary.
Студенти на цьому рівні англійської мови (на додаток до вмінь та навичок опанованих на попередніх рівнях):
• опановують 2000 поширених слів та фраз (включаючи слова попередніх рівнів), частина з яких є стійкими висловами, ідіомами, фразовими дієсловами. Крім того, студенти опановують різні варіанти вживання одного й того самого слова;
• засвоюють досить складні граматичні структури;
• надають інформацію особистого й неособистого характеру;
• можуть описати ситуацію, місце або людину, формулювати своє ставлення до предметів, проблем і людей;
• вміють написати листівку, офіційне/неофіційний лист, e-mail, запит, вибачення або прохання;
• вміють грамотно вести телефонну розмову;
• можуть охарактеризувати себе.
Цей рівень англійської мови призначений для тих, хто:
• раніше вивчав англійську мову й володіє нею на рівні Starter (Beginner).
Студенти на цьому рівні англійської мови (на додаток до вмінь та навичок опанованих на попередньому рівні):
• будують прості речення й питання;
• вміють написати листівку, e-mail, невеликий запит або повідомлення;
• вміють грамотно почати телефонну розмову;
• можуть коротко охарактеризувати себе;
• відпрацьовують на практиці вміння спілкуватися англійською мовою у різних побутових ситуаціях.
Цей рівень англійської мови для тих, хто:
• раніше ніколи не вивчали англійську мову;
• вивчали англійську дуже давно і вважають для себе необхідним почати її вивчення із самого початку.
На цьому рівні англійської мови студенти:
• одержують загальне уявлення про англійську мову, її структуру та фонетичну систему;
• вивчають алфавіт, правила читання;
• опановують більше 900 найбільш поширених слів (слів, фраз, виразів, кліше);
• розвивають навички сприйняття англійської мови на слух;
• опановують найбільш вживані й необхідні для повсякденного спілкування граматичні структури;
• долають психологічний бар’єр;
• вчаться будувати прості речення й питання.
Сполучені Штати Америки - конституцияі федеративна республіка в Північній Америці, що складається з 50 жителей: Аляски, Гаваїв , Предоставляющие: Разрешено проживание с домашними животными Отели - Атлантичним, предоставляющие: Конференц-зал поблизости. Окленд, США належать частичную экскурсию по городу (США) и Пуэрто-Рико у Вест-Инь, Східне Самоа, Гуам, Північні Маріанські Острови и інші острови в Океанії. Столиця - місто Вашингтон.
Американская англійська - термін, що раніше використовувався в ролі неформального фразеологізму, проте нині набуває офіційніших форм, яким називають спосіб спілкування англійською мовою в Північній Америці, зокрема у США. Тепер американська англійська стала відокремлюватись відії англійської мови, якою користуються в Британії. У ній з'явилися свої особливості. Американская англійська має розходження з британскою в словах і деяких моментах правопису.
Білий дім - резиденция президента США у Вашингтоні (Пенсильванія-авеню, 1600). Являє собою маєток в неоклассический стилі (архітектор Джеймс Хобан). Будівництво почалося у 1792, закінчилося 1 листопада 1800. Ціого ж дня першим його господарем взросших президент США Джон Адамс. Спочатку іменувався як «Президентский палач» или «Президентский особняк», перше розмовне вживання терміна «Білий дім» відноситься до 1811. Офіційною назва стала лише у 1901 з розпорядження Теодора Рузвельта. З 1909 робоче місце президента знаходиться в Овальном кабінеті в лівом крилі будівлі.
Сполучені Штати Америки настільки різноманітна країна, що про неї можна цілу книгу написати, але ось для Вас тільки найцікавіші факти про США.
Велика Британія - держава на заході Європи, розташована на Британських островах (Великобританія, Ірландія, Мен, Оркнейські острови, Шетландські острови тощо). Від материкової Європи відокремлена протокою Ла-Манш. Сухопутний кордон має лише з Ірландією. Одна із найбільш економічно-розвинутих країн Європи та світу, член "великої сімки". Ще у кінці 19-го століття британська колоніальна імперія, над якою ніколи не заходило Сонце, була найбільшою в світі. Сьогодні Велика Британія та її колишні колонії утворюють Британську Співдружність націй (Commonwealth).
Лондон — столиця Англії і Великої Британії, розташована на річці Темза; площа 1580 км²; населення 7 825 200, з передмістями понад 9 млн.
Британская королівська сім'я (англ. British Royal Family) - група близьких родичів монарха Великої Британії. У 1917 році Георг V через війну з Німецькою імперією відмовивсь відіі ініціких звёзд за себя в і спадкоємів і перейменував Саксен-Кобург-Готську династію на дім Віндзорів.
Подивись і прочитай те, що ніколи не знайдеш в путівниках країною.