Kategoriak: All - ресурси - план - інфраструктура - освіта

arabera Марина Гетьман 7 years ago

347

Китай

В сучасній освіті важливу роль відіграє впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що сприяє підвищенню якості навчання та викладання. Структурований підхід до використання цифрових інструментів включає прогнозування майбутнього розвитку, розробку стратегічних планів, а також оцінювання та коригування на основі отриманих даних.

Китай

Чилі

Учасники

Викладачі
Студенти

Інструментарій

ІКТ
Комп’ютери для вчительських
Ноутбуки й проектори для використання в класі.
Комп’ютери для бібліотек
Комп’ютери для сільських шкіл
Комп’ютерні класи.
Технічна підтримка

Джерела

Додаткові
http://saber.worldbank.org/index.cfm
Основні
http://edutransform.org/wp-content/uploads/2015/04/Intel_EduPolicy_Guide_Ukraine.pdf

Етапи реалізації

Записуються ключові події в наступні чотири роки, використавши запропоновану таблицю як шаблон. Для кожного із п’яти років визначте часові рамки та ключові етапи реалізації з урахуванням того, що їх досягнення, можливо, доведеться перерозподілити ресурси чи деякі заходи

4.Оцінювання та коригування

На базі отриманого досвіду з впровадження Ікт інфраструктури проводиться збір інформації та данних, на основі яких здійснюється оцінка якості впровадження Ікт та вже на основі оцінки здійснюєтсья коригування потрібних факторів.

3.План управління + Ресурсне забезпечення

З 2007 року Enlaces реалізує план під назвою «Технології для якісної освіти» (іспанською мовою: Tecnologías para una Educación de Calidad) для дошкільного рівня, початкової та середньої школи. Метою плану ТЕС було підвищення якості освіти шляхом використання переваг, наданих цифровими технологіями. До того ж, окрім підвищення доступності ІКТ-інфраструктури в системі освіти, ІКТ-план передбачає гарантії їх адекватного використання в педагогіці та комунікаціях, а також відповідне управління цими ресурсами та їх зміст.
Розробка ІКТ-плану в кожній школі. Цей напрям діяльності має на меті заохочення до використання ІКТ у кожній школі та керування ним на рівні школи. Щоб досягти цього, кожна школа залучається до процесу формування зобов’язань перед Міністерством освіти (зокрема перед Enlaces) щодо використання ІКТ у викладанні й навчанні, освітньому менеджменті, а також для формування цифрових компетенцій учнів упродовж навчального року. одтема
Моніторинг і підтримка впровадження плану. Enlaces надає послуги для підтримки шкіл, які впроваджують свої ІКТ-плани. Ці послуги забезпечуються мережею технічної та педагогічної підтримки Enlaces.

Фази

2. Розробка стратегічного плану
4. Цифрові освітні ресурси
3. Цифрова компетентність

Ця стратегія спрямована на розвиток низки цифрових компетентностей у всіх учасників освітнього процесу, зокрема студентів педагогічних університетів, учителів та учнів. Вона передбачає конкретні напрями діяльності, скеровані на оцінювання компетентностей за допомогою інтерактивного тесту

2. Зменшення та стабілізація цифрового розриву

Ця стратегія полягає в забезпеченні ІКТ-інфраструктури та розробці плану управління цією інфраструктурою в кожній школі.

1. План використання ІКТ

Ця стратегія складається із створення ІКТ-плану, який кожна школа виконує, беручи зобов’язання щодо використання ІКТ у різних сферах (викладання, навчання, управління тощо). Вимога полягає в тому, щоб там, де це можливо, ІКТ-план був узгоджений із загальним планом розвитку школи.

1. Прогнозування майбутнього
Підвищення якості освіти шляхом використання переваг, наданих цифровими технологіями. До того ж, окрім підвищення доступності ІКТ-інфраструктури в системі освіти, ІКТ-план передбачає гарантії їх адекватного використання в педагогіці та комунікаціях, а також відповідне управління цими ресурсами та їх зміст