Categorie: Tutti - іменник - сім'я - мова

da Анастасія Рибачок mancano 6 mesi

324

Німецька мова

Німецька мова є офіційною в Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, а також однією з офіційних мов Швейцарії, Люксембургу та Бельгії. Вона належить до германської гілки індоєвропейської сім'

Німецька мова

Німецька мова

Німецька мова (нім. Deutsch, deutsche Sprache) - мова німців, австрійців, ліхтенштейнців і більшої частини швейцарців, офіційна мова в Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, одна з офіційних мов Швейцарії, Люксембургу та Бельгії. Належить до германської гілки індоєвропейської сім'ї мов. Писемність - на основі латинського алфавіту.

Іменник

Іменники (Substantive) у німецькій мові пишуться з великої літери і так само як і в українській мові розрізняють граматичні роди – чоловічий (Maskulinum), жіночий (Femininum) і середній (Neutrum). 

Рід іменників може не збігатися в українській і німецькій мовах, тому при вивченні іменників, необхідно запам’ятовувати їх разом з 

означеним артиклем, щоб не плутатися в родах.

@
Утворення множини іменників
Іменник в німецькій мові

Числівник

Числівник das Numerale чи Zahlwort – це самостійна частина мови, яка використовується для визначення числа чи номеру Anzahl, кількості Menge і також використовується для висловлення часу Zeitangaben.

Порядкові числа
Утворення кількісних числівників
Кількісні числівники

Familie (Сім'я)

Опис картинки

Das ist meine Familie. Sie ist groß. Auf dem Foto sind meine Oma und mein Opa, meine Mama und mein Papa, meine Schwester, mein Bruder und ich.

Як говорити про свою сім'ю німецькою
Легкі фрази німецькою про сім'ю
Слова на тему "Сім'я" німецькою

Складний минулий час

Perfekt, складна форма минулого часу, вживається переважно в діалогічному мовленні, утворюється з допоміжними дієсловами «haben» та «sein».

Правила утворення складного минулого часу
Різниця між простим минулим часом і складним минулим часом
Утворення складного минулого часу

Простий минулий час

Präteritum, проста форма минулого часу, вживається пере­важно в оповіді, розповіді. У 1-й і 3-й особі однини особові за­кінчення відсутні, інші закінчення такі ж, що й у Präsens. Ві­докремлювана частина дієслова ставиться також наприкінці речення.

Правила утворення простого минулого часу
Утворення простого минулого часу

Теперішній час

Präsens – проста дієслівна форма, що служить для виражен­ня теперішнього часу, часто вживається також для передачі майбутнього часу. Präsens утворюється від основи інфінітива. Більшість дієслів утворюють Präsens додаванням до основи ін­фінітива особових закінчень. Дієслова, основа яких закінчуєть­ся на -t, -d, -tm, -dm, -fn перед особовим закінченням мають голосну -е в 2-й особі однини і множини й у 3-й особі однини. Дієслова, основа яких закінчується на -s, -ß, -z втрачають -s у закінченні 2-ї особи однини.

Сильні дієслова в теперішньому часі
Зміна сильних дієслів при утворенні теперішнього часу
Утворення теперішнього часу